Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gothic Online - Polska Gra RPG Online - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Strony Partnerskie (/Forum-Strony-Partnerskie-222)
+--- Wątek: Gothic Online - Polska Gra RPG Online (/Temat-Gothic-Online-Polska-Gra-RPG-Online-163764)

Strony: 1 2


RE: Gothic Online - Polska Gra RPG Online - Arcaro - 15-06-2021 18:06

(14-06-2021 23:31)shf napisał(a):  Nie lepiej popracować nad nową szatą graficzna? Rozwój gry nie będzie problemem, tylko kreatywność pozostaje Big Grin Zdecydowanie bardziej powinno dopracować się to co przywoła gracza do tej gry.

Szczerze, mi się szablon podoba. Jednak wezmę to do serca. Tylko troche pod górkę będę miał, bo najlepiej umiem i wolę programować Tongue Zapytałem też graczy, zobaczę co oni powiedzą jeszcze. Bynajmniej i tak masz racje, bo jak na razie, strona nie jest dostosowana do "urządzeń mobilnych", tzn Google <3 tak twierdzi Tongue
Ps: Na oku już mam fajny szablon i myśle, że graczom sie spodoba, a o to chodzi Big Grin


RE: Gothic Online - Polska Gra RPG Online - shf - 30-06-2021 22:09

Wiesz, żaden hejt czy coś, to była tylko moja opinia co ja bym mógł zmienić Big Grin Mimo wszystko dalej rozwijaj projekt i masz już jakieś dane statystyczne? Np. ile osób dziennie gra, ile osób dziennie się rejestruje, ilu masz stałych graczy? Ogółem czy jest progress w rozwoju gry czy stoi dalej w miejscu.


RE: Gothic Online - Polska Gra RPG Online - shf - 07-07-2021 02:14

Wznowiłem pracę nad swoja gierka przegladarkowa i znalazłem duży problem u Ciebie, a mianowicie brak RWD. Bez tego tracisz znaczną ilość graczy korzystający z urządzeń mobilnych.


RE: Gothic Online - Polska Gra RPG Online - Mańkowski - 15-08-2021 18:02

Gothic, gra dzieciństwa. Tylko jaki ma to związęk z zarabianiem?


RE: Gothic Online - Polska Gra RPG Online - Arcaro - 10-09-2021 19:12

(15-08-2021 18:02)Mańkowski napisał(a):  Gothic, gra dzieciństwa. Tylko jaki ma to związęk z zarabianiem?

Chyba nie rozumiecie co to znaczy "Strony Partnerskie". Poszukaj w słowniku lub wujka Google zapytaj. Tak samo jak inni co zadają tak idiotyczne pytanie.