Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cel - osiągnięcie 50$ dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Cel - osiągnięcie 50$ dziennie (/Temat-Cel-osiagniecie-50-dziennie-163464)

Strony: 1 2


RE: Cel - osiągnięcie 50$ dziennie - PawEarner - 22-07-2019 12:00

(22-07-2019 11:01)KosikSquad napisał(a):  Jak usuną Ci np. 3 filmy z jednego kanału to pada Ci całe konto czy tylko ten jeden konkretny kanał?

Pewnie chodzi ci o 3 strajki tak? Staram się tego unikać. Gdy dostanę 1 strajka przestaję publikować na tym kanale. Tylko raz miałem sytuację, gdzie 3 filmy padły - zbanowali tylko kanał, ale filmy zostały.



(22-07-2019 11:01)KosikSquad napisał(a):  No i usuwają Ci za kopiowanie filmów czy po prostu taka kategoria że Ci banują konta?

Już chyba doszedłem do tego, co może być powodem banowania kanałów, teraz to testuję i za tydzień/dwa się potwierdzi. Za kopiowanie filmów na 100% nie.


RE: Cel - osiągnięcie 50$ dziennie - Ratchet - 22-07-2019 13:02

Działasz na filmikach z hackami do gier, z jakąś inną tematyką, czy na wszystkim co popadnie, a może przynieść jakieś zyski? Ściągając filmiki skracasz je, lub zmieniasz im sumę kontrolną, aby YouTube ich nie rozpoznał, że ktoś już wcześniej je wrzucał? Z linku kierujesz "klientów" bezpośrednio do oferty, z pominięciem landing page?

Niezłe stawki jak Cinstaller, dawniej to chyba było przeważnie kilka centów za leada, z Twoich screenów wychodzi to nawet lepiej w niektóre dni, niż na OGads. Próbowałeś zarabiać w innych serwisach? Jesteś w stanie stwierdzić jaki masz podział ruchu (procentowo), między komputerami, a smartfonami?


RE: Cel - osiągnięcie 50$ dziennie - PawEarner - 22-07-2019 13:29

(22-07-2019 13:02)Ratchet napisał(a):  Działasz na filmikach z hackami do gier, z jakąś inną tematyką, czy na wszystkim co popadnie, a może przynieść jakieś zyski?
Tematyka to gry, ale nie hacki, bo za szybko padają.


(22-07-2019 13:02)Ratchet napisał(a):  Ściągając filmiki skracasz je, lub zmieniasz im sumę kontrolną, aby YouTube ich nie rozpoznał, że ktoś już wcześniej je wrzucał?
Zmieniam nazwe pliku. To starczy. Raz zmieniam programem, co dodaje 3 losowe znaki przed/po nazwie. Potem ręcznie dodaje 'download'.

(22-07-2019 13:02)Ratchet napisał(a):  Z linku kierujesz "klientów" bezpośrednio do oferty, z pominięciem landing page?
Bezpośredni link do oferty, z lp była o wiele mniejsza konwersja.

(22-07-2019 13:02)Ratchet napisał(a):  Niezłe stawki jak Cinstaller, dawniej to chyba było przeważnie kilka centów za leada, z Twoich screenów wychodzi to nawet lepiej w niektóre dni, niż na OGads. Próbowałeś zarabiać w innych serwisach?
Stawki na cinstaller zależą od krajów instalacji. Próbowałem w OGads - było trochę gorzej, ale nie wiele. Próbowałem też w Mylead - porażka, 2x mniej instalacji i dużo niższe stawki. Żeby nie było, to nie był jednodniowy test, a tygodniowy.

(22-07-2019 13:02)Ratchet napisał(a):  Jesteś w stanie stwierdzić jaki masz podział ruchu (procentowo), między komputerami, a smartfonami?
100% PC/MAC, bo nie publikuję żadnych nisz na and/ios


RE: Cel - osiągnięcie 50$ dziennie - Ratchet - 22-07-2019 16:26

(22-07-2019 13:29)PawEarner napisał(a):  
(22-07-2019 13:02)Ratchet napisał(a):  Z linku kierujesz "klientów" bezpośrednio do oferty, z pominięciem landing page?
Bezpośredni link do oferty, z lp była o wiele mniejsza konwersja.
To jest ciekawe.

Masz jakiś jeden, lub kilka skopiowanych filmików, które dobrze zarabiają (jak na taką ich ilość i metodę zarobku), a posiadają znaki wodne oryginalnych twórców i ich linki podane w treści filmiku? Chodzi mi o to, czy ludzie korzystają z Twojego linku, widząc inny link na filmie?


RE: Cel - osiągnięcie 50$ dziennie - PawEarner - 22-07-2019 16:42

(22-07-2019 16:26)Ratchet napisał(a):  
(22-07-2019 13:29)PawEarner napisał(a):  
(22-07-2019 13:02)Ratchet napisał(a):  Z linku kierujesz "klientów" bezpośrednio do oferty, z pominięciem landing page?
Bezpośredni link do oferty, z lp była o wiele mniejsza konwersja.
To jest ciekawe.

Masz jakiś jeden, lub kilka skopiowanych filmików, które dobrze zarabiają (jak na taką ich ilość i metodę zarobku), a posiadają znaki wodne oryginalnych twórców i ich linki podane w treści filmiku? Chodzi mi o to, czy ludzie korzystają z Twojego linku, widząc inny link na filmie?

Tak, korzystają z mojego linku, poniewaz filmy które wrzucam nawet nie przedstawiają żadnego poradnika, a raczej pokazują samą treść niezwiązaną z pobieraniem czegokolwiek.


RE: Cel - osiągnięcie 50$ dziennie - Ratchet - 22-07-2019 20:13

Dużo masz leadów z Maca? Ile wynosi u Ciebie przeciętny lead na Cinstaller, nie licząc pobrań z komputerów Mac?


RE: Cel - osiągnięcie 50$ dziennie - PawEarner - 22-07-2019 21:34

(22-07-2019 20:13)Ratchet napisał(a):  Dużo masz leadów z Maca? Ile wynosi u Ciebie przeciętny lead na Cinstaller, nie licząc pobrań z komputerów Mac?

Dzisiaj na przykład 45 instalacji i 13,30$.
15 instalek z mac i daje to 10,86$
Reszta z pc, więc dzisiaj robotę zrobił mac, ale nie zawsze tak jest.


RE: Cel - osiągnięcie 50$ dziennie - PawEarner - 28-07-2019 19:20

TYDZIEŃ 2

Po zbanowaniu kilku kanałów szukam metody, która temu zapobiegnie. Najpierw sprawdzę bardzo starą metodę, czyli wrzucanie filmw na niepubliczny i publikowanie po kilku dniach w malych ilosciach filmow na dzień. Do tego będę zmieniał nazwy pobranych plików ręcznie.
Równolegle próbuje innych metod. Za jakiś czas okaże się, która jest najlepsza.

Zrobione:
  • Wrzucone 55 filmów i przygotowanie do publikacji
  • Opublikowanie 31 filmów
  • Napisanie rozszerzenia szukającego tagów do youtube i połączenie z poprzednią aplikacją generującą tytuły, opisy z linkami. Mysle, że banowanie kanalow ma związek z powtarzalnością tagów, więc teraz tagi będą unikalne do kazdej niszy, bo są prosto z keyword plannera od google.

Poczytałem o SEO więcej oraz przeczytałem kilkanaście postów z tego i innych forum. Wniosek jest taki, że nie będę robił strony pod SEO, bo padnie szybciej niż wejdzie na jakąkolwiek pozycję (prawa autorskie).
No trudno, na chwilę obecną zostaje przy samym Youtube. Wciąż uważam 50$ z samym youtube za realne, jednak potrzebuję czasu i dobrych stosunków z youtube, żeby konta nie padały.

Plan A nie wypalił, pora na plan B.
Plan B będzie podobny do A(czyli ruch z Mac), jednak z ograniczeniem tylko do YouTube. Już kiedyś spróbowałem i przyniosło to spoko efekty (199 instalacji, $‎133.43), ale potrzeba do tego więcej czasu, którego mi brakowało. Największym problemem z niszami na Mac jest również usuwanie filmów przez prawa autorskie, jednak usunięcie filmu mniej boli niż filtr lub ban na stronę).


Wyniki z tego tygodnia:

[Obrazek: Screenshot-1.png]

No jest średnio, szczególnie, że przez 3 dni był problem z linkami po stronie cinstallera i nie mogłem nic na to poradzić.


Do zobaczenia za tydzień.


RE: Cel - osiągnięcie 50$ dziennie - Ratchet - 28-07-2019 21:33

(28-07-2019 19:20)PawEarner napisał(a):  Poczytałem o SEO więcej oraz przeczytałem kilkanaście postów z tego i innych forum. Wniosek jest taki, że nie będę robił strony pod SEO, bo padnie szybciej niż wejdzie na jakąkolwiek pozycję (prawa autorskie).
Odważne stwierdzenie, na tym forum kilka osób prowadzi dziennik pracy w oparciu o SEO i przynajmniej częściowo fake content. A pewnie co najmniej kilka razy tyle osób, robi to nie ujawniając się.

Ile średnio godzin dziennie zajmuje Ci praca z YouTube?


RE: Cel - osiągnięcie 50$ dziennie - PawEarner - 28-07-2019 21:43

(28-07-2019 21:33)Ratchet napisał(a):  
(28-07-2019 19:20)PawEarner napisał(a):  Poczytałem o SEO więcej oraz przeczytałem kilkanaście postów z tego i innych forum. Wniosek jest taki, że nie będę robił strony pod SEO, bo padnie szybciej niż wejdzie na jakąkolwiek pozycję (prawa autorskie).
Odważne stwierdzenie, na tym forum kilka osób prowadzi dziennik pracy w oparciu o SEO i przynajmniej częściowo fake content. A pewnie co najmniej kilka razy tyle osób, robi to nie ujawniając się.
Tu nie chodzi o fake content, a raczej prawa autorskie. Wiem o tym, że fake content sie utrzyma, ale nie nisze które chciałem promować.



(28-07-2019 21:33)Ratchet napisał(a):  
(28-07-2019 19:20)PawEarner napisał(a):  Poczytałem o SEO więcej oraz przeczytałem kilkanaście postów z tego i innych forum. Wniosek jest taki, że nie będę robił strony pod SEO, bo padnie szybciej niż wejdzie na jakąkolwiek pozycję (prawa autorskie).
Ile średnio godzin dziennie zajmuje Ci praca z YouTube?
To co napisałem w podsumowaniu ostatniego tygodnia zajeło mi mniej niż godzinę i zrobiłem wszystko w jednym dniu. Niedługo będe miał więcej czasu, więc rusze z tematem na poważnie.