Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Zarobiliśmy 110PLN w 1 dzień. Boty na Messengerze - zbuduj je - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: [PORADNIK] Zarobiliśmy 110PLN w 1 dzień. Boty na Messengerze - zbuduj je (/Temat-PORADNIK-Zarobilismy-110PLN-w-1-dzien-Boty-na-Messengerze-zbuduj-je-163076)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [PORADNIK] Zarobiliśmy 110PLN w 1 dzień. Boty na Messengerze - zbuduj je - MyLead.pl - 15-06-2019 21:25

Cześć @[Zdzichukraweznik] i @[Oliwa98],
w chwili obecnej każdy otrzymał już swoją kopię e-booka, na Waszych kontach również ona na Was czeka Huh

Koniecznie dajcie znać co o nim uważacie.


RE: [PORADNIK] Zarobiliśmy 110PLN w 1 dzień. Boty na Messengerze - zbuduj je - Bartolini24 - 17-06-2019 11:56

Polecam każdemu sobie przeczytać Wink Dla mnie, mimo że jakieś tam doświadczenie już mam to rzuciło mi to trochę inne spojrzenie na kilka kwestii i dało nowe pomysły na czerpanie zysków, dobra robota Panowie!


RE: [PORADNIK] Zarobiliśmy 110PLN w 1 dzień. Boty na Messengerze - zbuduj je - Zdzichukraweznik - 17-06-2019 12:25

A ja man tylko takie pytanko. W jaki sposób po zlozeniu takiego bota moge zająć się promocją? Co mam na mysli jak mam swojego fp jak moge to wysłać do członków albo jak ustawić żeby to bylo wysylane do członków?


RE: [PORADNIK] Zarobiliśmy 110PLN w 1 dzień. Boty na Messengerze - zbuduj je - Hopekk94 - 17-06-2019 12:43

Poszlo Smile)


RE: [PORADNIK] Zarobiliśmy 110PLN w 1 dzień. Boty na Messengerze - zbuduj je - MyLead.pl - 17-06-2019 12:53

Cześć @[Zdzichukraweznik],
w e-booku znajdziesz rozdział poświęcony promocji, najlepiej zrobić to poprzez własną stronę WWW i bezpłatne widgety lub poprzez płatne reklamy na facebooku, ale tak naprawdę boty da się promować w absolutnie każdy sposób.

@[Hopekk94],
e-book czeka na Ciebie na MyLead Wink

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: [PORADNIK] Zarobiliśmy 110PLN w 1 dzień. Boty na Messengerze - zbuduj je - kozik - 17-06-2019 18:57

Bardzo profesjonalny poradnik. Widać włożoną pracę. Bardzo ciekawe informacje, które dają pomysły na promowanie i inne podejście do tematu promocji. Dla mnie na bardzo duży plus. Brawo Mylead !


RE: [PORADNIK] Zarobiliśmy 110PLN w 1 dzień. Boty na Messengerze - zbuduj je - MyLead.pl - 18-06-2019 21:21

Zostało naprawdę niewiele czasu na odebranie swojej kopii e-booka - możesz to zrobić wyłącznie do czwartku!

Musisz wiedzieć, że:
  • dostęp do poradnika odebrało prawie 400 osób,
  • powstało ponad 80 botów stworzonych przez naszych wydawców,
  • łącznie zarobiły one równowartość kilku tysięcy złotych.
Czas byś zbudował własnego chatbota!

ODBIERZ DOSTĘP TERAZ >>


RE: [PORADNIK] Zarobiliśmy 110PLN w 1 dzień. Boty na Messengerze - zbuduj je - mysc - 19-06-2019 02:35

Oprócz afiliacji, rozwiązanie jest przydatne także w e-commerce. Naprawdę super poradnik. Pełen szacun!Smile


RE: [PORADNIK] Zarobiliśmy 110PLN w 1 dzień. Boty na Messengerze - zbuduj je - Arczit - 19-06-2019 17:47

Zagłosowałem Big Grin
Pokażcie co tam macie za materiały Tongue


RE: [PORADNIK] Zarobiliśmy 110PLN w 1 dzień. Boty na Messengerze - zbuduj je - Gentelmenel - 19-06-2019 18:22

Ja również wczoraj zagłosowałem, chętnie się temu przyjrzę Smile