Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Agencja social media po godzinach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Agencja social media po godzinach (/Temat-Agencja-social-media-po-godzinach-163060)

Strony: 1 2 3 4


RE: Agencja social media po godzinach - mcmaks - 25-06-2019 10:53

Cześć Smile

Dość ciekawie się zaczyna, będę zaglądał.

Od roku prowadzę własne kampanie reklamowe na Facebooku oraz insta; Lol

Ale również zajmuję się pełną obsługą social mediów jak i reklamowania usług moich klientów.

Osobiście Polecam serwis Oferia.pl, tam znalazłem pierwszych klientów Smile

Trzymam kciuki Idea


RE: Agencja social media po godzinach - Zeroto1m - 30-06-2019 16:59

[DZIEŃ 22]

Niebywałe jak ten czas szybko płynie, minął już prawie miesiąc od rozpoczęcia projektu. Pojawiły się niewielkie problemy natury technicznej - w czwartek padł mi komputer (służył kilka dobrych lat, składałem go w gimnazjum ? ) więc zostałem zmuszony szybko coś wymyślić żeby nie zostać na cienkim lodzie. Ktoś mądry kiedyś powiedział że prowadzenie biznesu to nic innego jak ciągłe rozwiązywanie problemów, coś w tym jest. Ogłoszenia wciąż zapewniają spokojny napływ zainteresowanych usługami, udało mi się pozyskać kolejną chętną osobę - fakt że prowadzę już konta SM bardzo pomaga podczas rozmowy. Za 3 dni mija darmowy okres próbny dla Pani z kawiarenki, czuję że uda się ją zatrzymać - na chwilę obecną współpracuje nam się dobrze. Póki co wyrabiam ale czasu w ciągu dnia zostaje coraz mniej.

Ogólnie jestem zadowolony, toczę się w dobrym kierunku Huh


RE: Agencja social media po godzinach - Zeroto1m - 02-07-2019 10:48

(25-06-2019 10:53)mcmaks napisał(a):  Od roku prowadzę własne kampanie reklamowe na Facebooku oraz insta; Lol

Ale również zajmuję się pełną obsługą social mediów jak i reklamowania usług moich klientów.

Jak idzie? Utrzymujesz się całkowicie z tego?

Pozdrawiam Smile


RE: Agencja social media po godzinach - mcmaks - 02-07-2019 12:23

(02-07-2019 10:48)Zeroto1m napisał(a):  Jak idzie? Utrzymujesz się całkowicie z tego?

Pozdrawiam Smile

Wszystko idzie w coraz lepszym kierunku Smile, Jak narazie działam tylko w tej branży


RE: Agencja social media po godzinach - Zeroto1m - 06-07-2019 15:18

[DZIEŃ 28]

Dobre wieści przy sobocie - Pani z kawiarenki zgodziła się na stałą współpracę, tak jak i właściciel małej restauracji gdzie pracuje mój znajomy. Jestem mega zadowolony mimo że jeden trial nie wypalił i spotkałem się z odmową w połowie jego trwania. Dla niektórych to mała miesięczna suma, dla mnie praktycznie dodatkowa połowa wypłaty - i nie zamierzam na tym poprzestać Big Grin Plan na teraz to skupić się na pozyskaniu klientów mogących sobie pozwolić na zapłacenie większych pieniędzy za podobną/tą samą usługę (Lub/oraz po prostu stać się znacznie lepszym w negocjowaniu i przedstawianiu ofert). Nauka i praktyka, trzeba inwestować w siebie - w przyszłym tygodniu podkręcam obroty.

CEL: 1000zł/5000zł - w połowie zwalniam się z pracy

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się takich wyników po miesiącu, mam nadzieję że nie zrobię żadnej wtopy - trzeba trzymać kurs a wiatry zmienne. Na dzisiaj wszelkie prace zakończone, robię sobie wolne - trzeba celebrować kamienie milowe! 

Wasze zdrowie! Cool


RE: Agencja social media po godzinach - DawidJ1906 - 06-07-2019 19:33

To jest jeden z najciekawszych dzienników które czytałem wciąga jak cholera Big Grin POWODZENIA OBY CI SIĘ UDAŁO I ZBIJAŁ MILIONY!!! impreza


RE: Agencja social media po godzinach - patttson - 06-07-2019 20:09

Kozak, czytam i kibicuje Wink


RE: Agencja social media po godzinach - Bidbar96 - 07-07-2019 16:15

Spodobal mi sie Twoj dziennik, bede tu zagladal. Dlugi czas nie bylo tu na czym "oka zawiesic", wreszcie godny uwagi projekt Smile


RE: Agencja social media po godzinach - fusek - 07-07-2019 16:32

Tyle siana za taką obsługę. WowWink
Trzymam kciuki i obserwuje.
Z jakiej miejscowości jesteś? Jakiej wielkości?


RE: Agencja social media po godzinach - Zeroto1m - 09-07-2019 16:08

(06-07-2019 19:33)DawidJ1906 napisał(a):  To jest jeden z najciekawszych dzienników które czytałem wciąga jak cholera Big Grin POWODZENIA OBY CI SIĘ UDAŁO I ZBIJAŁ MILIONY!!! impreza

(06-07-2019 20:09)patttson napisał(a):  Kozak, czytam i kibicuje Wink

(07-07-2019 16:15)Bidbar96 napisał(a):  Spodobal mi sie Twoj dziennik, bede tu zagladal. Dlugi czas nie bylo tu na czym "oka zawiesic", wreszcie godny uwagi projekt Smile

(07-07-2019 16:32)fusek napisał(a):  Tyle siana za taką obsługę. WowWink
Trzymam kciuki i obserwuje.
Z jakiej miejscowości jesteś? Jakiej wielkości?
Wbrew pozorom jest to więcej roboty niż może się wydawać Big Grin aktualnie działam na terenie dużego miasta.

Dzięki wielkie wszystkim, fajnie że się podoba. Pozytywny feedback daje kopa do działania Smile