Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forex SkyTower - eksperyment all-in - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Forex SkyTower - eksperyment all-in (/Temat-Forex-SkyTower-eksperyment-all-in-162405)

Strony: 1 2


RE: Forex SkyTower - eksperyment all-in - Bartezx1997 - 13-05-2019 09:29

PKB NOK


[Obrazek: ssnoknew.png]

Wynik: +15zł

Opis: Minimalny zysk na odczycie dotyczącym PKB NOK. Pozycję planowałem zamknąć na jakimkolwiek zysku w pierwszej minucie. Nieciekawa sytuacja z uwagi na ogromny spread.



RE: Forex SkyTower - eksperyment all-in - Bartezx1997 - 03-06-2019 10:34

PKB SEK


[Obrazek: s1.png]

Wynik: +109zł
Opis: SEK ma to do siebie, że cena lubi zawrócić nawet w tej samej minucie, niestety nie zdążyłem zamknąć na dole świecy, jednak mimo tego 70% zysku.


Decyzja ws. stóp procentowych CAD


[Obrazek: s2.png]

Wynik: +10zł
Opis: Niecodzienna sytuacja, w której właściwa reakcja nastąpiła dopiero minutę po wydarzeniu (?!). Zagrałem tutaj dwie pozycje, obie na buy, pierwsza stratna, druga zyskowna, suma sumarum malutki plus.


PKB CAD


[Obrazek: s3.png]

Wynik: +15zł
Opis: Zagrałem buy ze względu na trend spadkowy i ostatnią świecę, wyniki były bardzo dobre, dlatego zamknąłem pozycję, gdy cena zaczęła zawracać. Znów malutki zysk, ale lepsze to niż strata Cool.



Szybkie podsumowanie maja: -13zł -80zł -100zł +40zł +200zł + 15zł + 109zł + 10zł + 15zł = +196zł



RE: Forex SkyTower - eksperyment all-in - Ropsont - 03-06-2019 10:37

O, a jednak ogólny niezły plus. Bo coś mi się tam zdawało, że też narzekałeś na Maj.
Wynik do przodu jak najbardziej cieszy, gratulacje. Cool Jedziemy z koksem w Czerwcu!