Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skoki nie spłaca. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skoki nie spłaca. (/Temat-Skoki-nie-splaca-162245)

Strony: 1 2


RE: Skoki nie spłaca. - Hybrid1990 - 25-04-2019 20:23

(24-04-2019 19:20)Skoki napisał(a):  Przecież napisałem, że wyślę jak dozbieram na ziemi pieniędzy nie znajdę. Do końca tygodnia powinienem coś mieć.

Ok, daję ci czas do końca miesiąca, aby spłacić zarówno Doorm'a jak i Captain'a, w przeciwnym razie wiadomo, forumowa banicja.


RE: Skoki nie spłaca. - Doorm - 25-04-2019 20:48

Ma okazję spłacić z prowizji jaka dostanę jak weźmie chwilówkę też nie. Coś czuję z Captainem trzeba będzie wspólny złożyć. Szkoda. Wczesniej zawsze spłacał


RE: Skoki nie spłaca. - fusek - 25-04-2019 21:42

Kolejny pacjent który robi sobie nieoprocentowana pożyczkę Wink spłaci. Mod pogrozi palcem i do następnego.


RE: Skoki nie spłaca. - Dante_/ - 25-04-2019 22:18

(25-04-2019 21:42)fusek napisał(a):  Kolejny pacjent który robi sobie nieoprocentowana pożyczkę Wink spłaci. Mod pogrozi palcem i do następnego.

I tak się toczy życie na forum zarabiam.com Lol


RE: Skoki nie spłaca. - Doorm - 30-04-2019 15:22

Był dziś na forum po 4 dniach nawet nie odp. Trzeba bana założyć i iść do niebieskich Smile


RE: Skoki nie spłaca. - Captain - 30-04-2019 16:11

Skoki spłacił dzisiaj część pożyczki jaką u mnie miał. Z 520zł zostało mu do spłacenia jeszcze 220zł.


RE: Skoki nie spłaca. - Ropsont - 30-04-2019 16:17

(30-04-2019 15:22)Doorm napisał(a):  Był dziś na forum po 4 dniach nawet nie odp. Trzeba bana założyć i iść do niebieskich Smile

Zdiagnozowałem Ci "jegomościa" na pierwszej stronie tematu. Miałem do czynienia z wieloma ludźmi pożyczającymi pieniądze w internecie ale też w realnym życiu. Dziwię się, że nie działałeś od razu bo on Ci pieniędzy tak łatwo nie odda. Po jednym zdaniu jakie napisał w temacie, wiem że to ten sort "beznadziejny". Osoba, która ma kłopoty i chce pieniądze oddać, ma przede wszystkim szacunek do pożyczającego i świadomość, że te pieniądze nie są darowizną. Osoba, która chce spłacić, przeprasza, opowiada o swojej sytuacji, opowiada co robi by tę kwotę zgromadzić itd, przeprasza za parę dni opóźnienia i generalnie korespondujecie w celu rozwiązania problemu obydwu stron. Z takimi idzie się układać, czy to na raty, czy na drobne przedłużenie terminu. Tutaj mamy do czynienia (Wnioskując po wypowiedzi) z pretensjonalnym tonem, że w ogóle chcesz od niego na teraz jakieś pieniądze. Zapomnij - sąd cywilny, dowody i będzie mieć do spłaty z 1000 złotych, zamiast 300 bo koszta rozprawy + koszta komornicze. CHYBA, że się ogarnie (bo każdy zasługuje na szansę) i mniej więcej dojdziecie do porozumienia na drodze korespondencji czego oczywiście Tobie i jemu życzę.


RE: Skoki nie spłaca. - Doorm - 30-04-2019 16:21

U mnie Skoki nawet nie odpisał na wiadomość. Ja mam Ciocię z Gdańska ma w Iławie u mnie kancelarię.


Skoki nie spłaca. - Doorm - 30-04-2019 19:10

Odpisał. Mówi że wypłata jedna nie doszła. Dałbym czas do końca tygodnia.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: Skoki nie spłaca. - Hybrid1990 - 01-05-2019 23:39

Koniec miesiąca, całość nie spłacona, więc zgodnie z umową ban.
Zwrócisz pieniądze to otrzymasz unbana, jednakże jeśli nie zrobisz tego do końca 13 maja, to ban zostanie, nawet jeśli oddasz hajs po tym terminie.
Rozumiem, że Skoki posiada wasze dane do wpłaty, zatem sprawdzajcie konta i dajcie znać gdy odzyskacie należność.
Jak chcecie się kontaktować ze Skoki'm, to możecie to robić poprzez jego email paypal.

@Edit 14.05.2019, 00:50
Pieniądze w dalszym ciągu nie oddane, więc unbana już nie będzie.