Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coinbase nagrody za naukę - darmowe kryptowaluty (do ~73$) - aktualizacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Coinbase nagrody za naukę - darmowe kryptowaluty (do ~73$) - aktualizacja (/Temat-Coinbase-nagrody-za-nauke-darmowe-kryptowaluty-do-73-aktualizacja-162104)



RE: Coinbase Earn - darmowe $16 - SkylineR34 - 16-04-2019 12:08

Tak jak mówiłem szkoda czasu.

"Please follow the below tips:
The document must show your full name, address, and the date it was issued.
The entire document is shown, and no portions of the document should be cut off or blurry, as you might be cutting out something that we need
The document is not handwritten
We aren’t able to process documents written in non-latin characters. For documents in a different language with characters, please provide a translated version
We can’t accept a photo of the document on your computer screen or app, so you’ll want to either print your document and scan it or download a PDF version to upload
If you previously submitted a bank statement, be sure that it is an official periodic statement issued by your financial institution that shows a summary of your transactions over that period. We can’t accept other types of bank notices.

The easiest way to do this is to access a PDF version, which most banks and utility companies will let you download directly."

Dostali .pdf który chcieli.
Podejrzewam, że chodzi o polskie znaki w pdf, ale amatorzy sobie z tym nie poradzą.
A nie każdy bank ma opcje wyboru rodzaju jezyka pdf.


RE: Coinbase Earn - darmowe $16 - Domel32 - 16-04-2019 16:09

Jak uważasz, nie zmuszam nikogo do założenia konta. Jak ktoś ma zweryfikowane, to po otrzymaniu zaproszenia,
przejście tego quizu zajmuje chwilę. Każdy sam musi ocenić, czy mu się to opłaca.


RE: Coinbase Earn - darmowe $16 - Elton - 16-04-2019 17:22

Tobie adresu z .pdf nie przepuścili Smile mi skanu dowodu robionego Kamerką w lapku,telefonem,i z dysku lapka nie chcą zweryfikować. Odrzucają. Za to potwierdzenie adresu przeszło Jerk2
Ciekawe co wymyślaja Big Grin


RE: Coinbase Earn - darmowe $16 - banipunz - 17-04-2019 19:37

Mi wszystko zaakceptowali w ciagu 4 godzin, dzis odebralem 16$ Lol


RE: Coinbase Earn - darmowe $16 - wasda - 17-04-2019 21:26

dodali rownież stellar XLM ktoś już ogarnial quiz o tej walucie i zna odpowiedzi?


RE: Coinbase Earn - darmowe $16 - Krypto - 18-04-2019 08:14

Dostalem po 24h i wyplacilem na PayPal, dzieki za wpis Smile


RE: Coinbase Earn - darmowe $16 - Mati684 - 18-04-2019 10:00

Czyli mail z zaproszeniem do quizu przychodzi dopiero po 24h? wczesniej nie da rady tego wykonac?

Zapisałem sie na wszystkie quizy i na ten za 50$ w xlm Big Grin

Konto w 5min zweryfikowane bez problemu - faktura za telefon + dowod przod tyl


RE: Coinbase Earn - darmowe $16 - SkylineR34 - 18-04-2019 12:25

Ostatecznie po 2 dniach negocjacji zaakceptowali weryfikację .pdf umowy z bankiem.
Trochę mnie poniosło w ostatnich postach, ale często te weryfikacje potrafią wyprowadzić z równowagi. A robiłem kilka w podobnym czasie.

Zapisałem się na 4 quizy i czekam na zaproszenia.

Przyłączę się do prośby o odpowiedzi z quizu .xlm jeśli ktoś będzie miał.
Dzięki.


RE: Coinbase Earn - darmowe $16 - damianq90 - 18-04-2019 12:41

Też się wczoraj zarejestrowałem, weryfikacja zaakceptowana w 10min~ i czekam na te quizy Big Grin
Jest jakiś łatwy sposób jeżeli otrzymam ten $ wypłaty bezpośrednio z COINBASE na PAYPAL, czy muszę się bawić zamianę tej waluty i przelewy tej waluty między giełdami itp? (nie siedzę w krypto za bardzo stąd pytanie)


RE: Coinbase Earn - darmowe $16 - zabada1990 - 18-04-2019 12:59

bedzie mogl chyba wyplacic odrazu na paypal