Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? (/Temat-Samotna-matka-zarabia-dodatkowo-za-pomoca-fb-161865)

Strony: 1 2 3


RE: Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - wrzochal11 - 31-03-2019 10:50

Pieniądze zawsze biorą się stąd, że dajemy komuś jakąś wartość i tamta osoba chce nam za to zapłacić. Im większą wartość dostarczamy, tym więcej możemy zarobić. Dlatego za rzeczy, które nie dostarczają żadnej wartości, albo dostarczają wartość znikomą, nikt nam nie zapłaci dobrych pieniędzy i najwyższa pora to zrozumieć, a nie ciągle się łudzić że można zarabiać duże kwoty, nic konkretnego nie robiąc..


RE: Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - Wojtek574 - 31-03-2019 16:47

Niech zgadne pod postem było mnóstwo osób z komentarzem "Priv"

Czasem się zastaniam po co tyle ludzi pracuje na etacie skoro na fejsie jest tyle osób którzy szukają kogoś do pracy w domu zarobki od 500 do 3000 tys. Jeszcze trochę i zabraknie ludzi do lopat i taka lopata będzie bardziej ceniona niż fejsowy byznesmen.


RE: Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - Tomek_G - 02-04-2019 09:40

Ja z kolei zastanawiam się, skąd się biorą ludzie, którzy w to naprawdę wierzą. Szkoda, bo przez takie informacje cała reputacja rynku pracy zdalnej spada na łeb :/


RE: Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - karix094 - 02-04-2019 17:18

Cytat:Niech zgadne pod postem było mnóstwo osób z komentarzem "Priv"

Nie było bo to nie był post tylko reklama


RE: Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - ProMan - 15-05-2019 19:30

Co jak co ale stronka serio płaci 25 usd co tydzień (3 wypłaty przeszły)
Co prawda głównego konta nie podpinałem ale fejka czemu nie xD


RE: Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - Bobi2k17 - 15-05-2019 20:18

Ta ściema to już dawno na FB leci Big Grin Lepsz jest z kasjerką która zarabia miliony XD


RE: Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - ufg35 - 15-05-2019 21:10

TO SUPER NAPRAWDĘ DZIAŁA MI DALI PO 25$ TRZY DYGODNIE I MNIE ZANIC ZAWIESZILI ZEBRALEM 75$ POLECAM TA STRONĘ DALEJ BO SA WYPLACALNI juz mam kolejne konta nowe zobacze czy pojdzie wydziubac wiecej kasy tak jak oni mnie zawieszili teraz tone kont fb i tam thebucks .club uda sie znow zebrac kase dzieki wam kuszeniu reklamom

(02-04-2019 17:18)karix094 napisał(a):  
Cytat:Niech zgadne pod postem było mnóstwo osób z komentarzem "Priv"

Nie było bo to nie był post tylko reklama

TO SUPER NAPRAWDĘ DZIAŁA MI DALI PO 25$ TRZY DYGODNIE I MNIE ZANIC ZAWIESZILI ZEBRALEM 75$ POLECAM TA STRONĘ DALEJ BO SA WYPLACALNI juz mam kolejne konta nowe zobacze czy pojdzie wydziubac wiecej kasy tak jak oni mnie zawieszili teraz tone kont fb i tam thebucks .club uda sie znow zebrac kase dzieki wam kuszeniu reklamom dzieki innym


RE: Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - Hybrid1990 - 15-05-2019 21:24

@up brzmisz niczym nachalny spamer/naganiacz, biorąc pod uwagę to, że wbiłeś na forum przed chwileczką. Wstaw lepiej screeny swoich wypłat jako dowód swoich słów.


RE: Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - nSo - 15-05-2019 21:55

Przecież to chyba jakiś ukrainiec....


RE: Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - 11natinka11 - 17-05-2019 13:04

Ja mam pewne doświadczenie i podejrzenie o tej stronie.
Na grupie na facebooku jedna Pani mnie na to namówiła i rzeczywiście dostała po 3 dniach 25$ bo pokazała mi dowód wypłaty.
Ja zarejestrowałam sie około tygodnia temu i pobrałam ten dodatek.
Przy pobieraniu dodatku wyrażasz zgodę na podgląd wszystkich danych, mało tego zgodę na modyfikowanie treści.
Otóż ja nie taka głupia, gdyz pobrałam dodatek na chrome, a cały czas uzywam mozillę firefox, zarejestrowałam sie na fikcyjne konto i minęło już około tygodnia i wypłaty brak.
Czyżby zaważyło to że z tym dodatkiem nie logowałam sie na inne konta, a jedynie po ok godzine dziennie na tym fikcyjnym facebook?
Zaczynam współczuć tej Pani jeśli podała swoje prawdziwe konto facebook i z tym dodatkiem loguje sie na inne konta, gdzie wyraziła zgodę na podgląd wszystkich danych i do tego jeszcze modyfikację.