Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
mój rap - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Wasza Twórczość (/Forum-Wasza-Tworczosc-327)
+---- Wątek: mój rap (/Temat-moj-rap-161759)

Strony: 1 2


RE: mój rap - rachman - 25-03-2019 19:10

Jaki hejt??? Nie każdemu musi podobać się jego rymowanie. Nikt go nie wyzywa nie wyśmiewa a sam prosił o opinie...


RE: mój rap - buciu52 - 26-03-2019 08:31

Srogie rapsy ryju! Big Grin


RE: mój rap - vutas - 27-03-2019 08:22

dziekuje za opinie pozdrawiam wszystkich dziekuje za wszystkom reputacje i ogolnie za dobry odzew w moim kierunku pisze na tym forum bo kocham rap i zarazem sarabianie w sieci wiec to przyjemne z pozytecznym pozdrawiam raz jeszcze i mam nowy tekst

vutas - pajeczyna

hej hej tu vutas a nie jakis pajeczy kut** pajaki mnie denerwuja bo sie troche ich boje w lesie czasami sa przeboje ale i tez wyboje co pozbieram to moje ale pajak mi to ukradnie i wtedy zbiory na dnie bo pajak kradnie co popadnie co w raczki wpadnie bo pajak to niemiec bo krzyzak moje jagody to dla niego gryzak jak kosc dla psa i to nie jest ha ha bo szedlem po lesie wpadlem w pajeczyne prawie dostalem zawalu no pomalu pomalu a w domu pajwczyny zgarniam miotla i to jest opcja cudowna i nie wiem jak to jest ze pajaki pelzaja i pajeczyne rozsiewaja swoim odwlokiem pajeczyna to kupa pajaka ale nie smierdzi odziwo ale pajeczyna zazwyczaj wyglada krzywo i iwazajcie dzieci co robicie w sieci bo mozecie skonczyc jak mucha w pajeczynie vutas nadal plynie


RE: mój rap - $tasio - 20-03-2020 09:01

Dobre dobre ?


RE: mój rap - yakuzi - 05-05-2020 16:37

dobre, sie usmialembeka


RE: mój rap - cidd3n - 05-05-2020 16:42

Może nagrasz #hot16challenge2?