Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie (/Temat-Wlasny-kanal-YouTube-Porady-o-Instagramie-160673)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - Arczit - 18-01-2019 13:11

Pracowałem z nim dobre kilka miesięcy i jest na prawdę intuicyjny. Posiada dużo wbudowanych i gotowych efektów, więc myślę że dasz radę stworzyć coś fajnego Smile

Btw, ostatnio była promocja na pełną i komercyjną wersje sony vegas za 25$, ale była dostępna tylko w grudniu i jakoś ją przegapiłem Sad


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - arturito - 18-01-2019 17:12

Ten HitFilm jest niezłym kombajnem Wink Ale muszę przysiąść i się go trochę nauczyć, także pierwszy materiał zmontuje pewnie jednak po weekendzie.

Nic na szybko, musi być profeska Big Grin


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - TheLucas - 18-01-2019 18:12

Do Smartfona polecam ten mikro: klik
Jest kozak Big Grin
Sam również zaczynam z YT także powodzenia! Big Grin


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - EfectiveWork - 18-01-2019 20:55

Bardzo atrakcyjny dziennik ! Smile Coś hmm nowego co zawsze mnie inspiruję sama jego tematyka. Zobaczymy co z tego wyjdzie Smile


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - arturito - 22-01-2019 00:12

Pierwsze koty za płoty, dzisiaj pół dnia zleciało mi na ustawianie statywu i oświetlenia w pokoju ze studiem. Troszkę sztuczne światło tam jest, ale lepiej chyba nie ogarnę Smile Latem na pewno porobię jakieś filmy w plenerze. I chyba muszę iść na solarium bo wyglądam blado jak ściana Big Grin

[Obrazek: sample1.jpg]

Niestety dźwięk jednak musi być nagrywany mikrofonem do tego przystosowanym, bo pojemnościowy nagrywa za cicho jeśli nie ma go w kadrze. Tak więc Rode VideoMicro już zakupiony, jak dojdzie to w końcu nagram pierwszy film Smile


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - TheLucas - 22-01-2019 00:53

Do tego mikro jak podepniesz pod tel to prawdopodobnie będziesz potrzebował jeszcze przejściówki TRS do TRRS Big Grin


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - arturito - 22-01-2019 09:45

Wiem wiem, doczytałem i też zamówiłem Wink


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - arturito - 24-01-2019 17:27

Okej, w końcu jest - premierowy pierwszy odcinek Big Grin Długo się zastanawiałem o czym zrobić ten pierwszy, najchętniej opowiedziałbym o wszystkim, ale nie starczyłoby godzin Wink Trzeba wszystko rozbić na segmenty, po kolei i powoli. Dlatego na początek dość ogólnie o zaletach i wadach Instagrama w 2019 roku.





Zapraszam do oglądania i przede wszystkim do oceniania, krytyki. Chce by moje materiał były jak najlepsze, więc trzeba stale coś poprawiać Smile

Ps.
Ten tytuł to bait Jerkl


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - kochamkesz - 24-01-2019 19:47

staraj się patrzeć w stronę widza, a nie obok Big Grin


RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie - arturito - 24-01-2019 20:55

Kurcze i tak starałem się patrzeć w obiektyw xD Nie jest lekko.