Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka kont na fejsie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Kilka kont na fejsie (/Temat-Kilka-kont-na-fejsie-160499)

Strony: 1 2


RE: Kilka kont na fejsie - Juniorek - 10-01-2019 11:02

Coraz bardziej mnie to zaskakuje, zeby utrzymac kilka kont tyle zachodu... Big Grin


RE: Kilka kont na fejsie - Gentelmenel - 10-01-2019 11:20

A wcale nie prawda, ja się loguje na kilka kont na tej samej przeglądarce i tym samym IP i konta nie padną w żaden sposób przez IP, pomyślcie sobie na logikę Smile przychodzi do Was kumpel, loguje się na fejsa na Twoim kompie i co, dostanie bana bo to samo IP? ? A w życiu, za bardzo kombinujecie. Podstawą jest wiedza jak takie konto stworzyć żeby nie padło albo wiedzieć od kogo kupić i nikt mi nie wmówi że ten sam komp i to samo IP ma jakiekolwiek znaczenie bo nie ma absolutnie żadnego. Tyle w temacie


RE: Kilka kont na fejsie - Juniorek - 10-01-2019 11:29

Myslenie logiczne masz szanowny kolego ale co jesli na 5 kont roznych sie logujemy ;p? Zdradz swoj sekret a oszczedzisz roboty setkom ludzi tutaj Big Grin


RE: Kilka kont na fejsie - Gentelmenel - 10-01-2019 11:32

To nie jest sekret który można zdradzić publicznie bo wtedy zarabianie na fejsie stało by się łatwiejsze a nie będę sobie robił konkurencji Smile czasami się loguje na 20 kontach po prostu zamykając okno incognito i otwierając ponownie i nigdy mi nic nie padło z powodu IP


RE: Kilka kont na fejsie - ferror90 - 19-01-2019 20:25

Ja korzystam z tego samego IP, co prawda utrzymuję 4 konta. Korzystam jedynie z trybu incognito przeglądarki. Konta założone w 2014 roku. W ciągu tego czasu jedno konto zostało zablokowane, bo miałem przy kolejnym logowaniu prośbę o odgadnięcie imienia i nazwiska osoby ze zdjęcia (moich potencjalnych znajomych) - poległem Big Grin


RE: Kilka kont na fejsie - mikiniki - 21-01-2019 07:03

(10-01-2019 00:47)patttson napisał(a):  imo nie ma szans ze na tym samym ip zalogujesz sie na pare kont

Hmm, ja się loguję codziennie na ponad 200 z jednego IP i pada może 1 konto miesięcznie Smile


RE: Kilka kont na fejsie - b_ek - 27-01-2019 02:07

ja mam na pozakładanych kilka użytkowników w przeglądarkach + proxy. Również przechodzi