Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. (/Temat-Kamil-Lewandowski-Nie-wywiazal-sie-z-transakcji-160481)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - radek0389 - 08-01-2019 23:26

(08-01-2019 22:24)BlueYes.eu napisał(a):  wysłałem użytkownikowi Kamilowi kod i skrill TopMana.Lecz użytkownik Kamil nie wywiązał się z transakcji gdyż nie wysłał pieniędzy.

A to co ty jakiś pośrednik? Wymienialiscie się ty i Lewandowski? Czy jakiś wirtualny topman?


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - Kamil Lewandowski - 08-01-2019 23:40

[Obrazek: 111.jpg]
To też ciekawe, ponieważ dwa razy napisałem o skriny rozmowy i nic nie dostałem...


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - Szalony - 08-01-2019 23:49

Coraz więcej tutaj oszustów XDD kiedyś tak nie było ;s


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - Captain - 09-01-2019 00:41

Zawsze tu tak było. Małych oszustów zawsze było sporo, a zdarzały sie też grube wałki na tysiące złotych Wink


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - Kamil Lewandowski - 09-01-2019 00:56

Jeszcze lepsze jaja wychodzą widzę...

[Obrazek: 11111.png]


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - mirek290764 - 09-01-2019 00:58

Kamil Lewandowski nie wiem w co ty grasz gosciu. Ale malo mnie to juz interesuje kase dostalem i omijam juz to forum szerokim lukiem.


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - rachman - 09-01-2019 01:06

Co ma forum tutaj do tego? Z domu nie wychodź jeszcze bo chodzą łobuzy i złodzieje...

P.S. na innych forach też są oszuści, nie łudź się że bedziesz bezpieczny poza tym forum. Takie realia niestety Undecided


Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - radekx662 - 09-01-2019 01:07

I w końcu jak to się skończyło Big Grin ?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - Kamil Lewandowski - 09-01-2019 01:10

Koleś się pruje, a nie jest w stanie odpowiedzieć na żadne, z pytań. Jak chociażby z czego wysłałem mu te niby pieniądze i jakim nazwiskiem się posługiwałem, a wszędzie jak widać swoim.
Ja wszystko wysłałem do admina i niech on to rozpatruje.


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - mirek290764 - 09-01-2019 01:12

Radek ja kase dostalem ale ten baran wmawia mi ze to nie on. Nie wiem co to za gra ale jak ktos mi wysyla 100 wiadomosci w ktorych wypisuje historie nie z tego swiata o jakims podszywaniu sie pod niego no to nie wiem skoro gadu wzialem z forum a on maslo maslane robi i ze mnie idiote probuje robic