Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzenie zaplecza od zera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Tworzenie zaplecza od zera (/Temat-Tworzenie-zaplecza-od-zera-160247)

Strony: 1 2 3 4


RE: Tworzenie zaplecza od zera - rachman - 25-12-2018 21:14

SeoHost używam od lat i jest ok. Nawet rabaty rozdaję Wink
Próbuj zdobywać linki nie tylko z blogera. Liczy się jakość i różnorodność czyli naturalność linkowania.


RE: Tworzenie zaplecza od zera - Juniorek - 25-12-2018 21:19

Moglbys cos wiecej napisac jak to dziala? Bo z tego co zrozumialem to musze zrobic 32 landing page rozne ale jednak zwiazane z moja tematyka i je wrzucac poprostu i linkowac do mojej glownej strony?


RE: Tworzenie zaplecza od zera - rachman - 25-12-2018 21:34

Czemu 32? Zrób ile dasz radę i zdobywaj też z cudzych for/blogów itd. bo to naturalniej wygląda niż nagle stworzone swoje strony z linkiem do głównej. Masz 32 IP to tak 32 stronki ale jak nowe to nie linkuj od razu. Pierw te nowe strony troche podlinkuj by zerowe blogi/strony nie linkowały bo co one za moc mają jak mają mniejszą moc niż...
Linkuj do głównej ale też do podstron. Np. fraza jakaś "łapcie" do głównej ale "czerwone filcowe łapcie" rzucić już na odpowiednią podstronę. Samo linkowanie głównej nie jest naturalne.


RE: Tworzenie zaplecza od zera - Juniorek - 25-12-2018 22:00

Tzn mialem na mysli ze skoro dostaje 32 rozne ip to moge stworzyc 32 domeny? Chcialbym poprostu raz w zyciu zrobic wkoncu przebic sie przez ten temat. Zrobic jedna swoja strone glowna z wordpressem i dodawac tam z 2 posty dziennie przez np rok zaplanowac to a w miedzy czasie zdobywac linki z for z social media i wlasnie to zaplecze ogarnac Wink nie wiem jak zmonetyzowac to pozniej jedynie


RE: Tworzenie zaplecza od zera - ivandzms - 25-12-2018 22:24

postawiłem kilkadziesiąt stron zapleczowych od września. Pierwszym hostem, którego użyłem był SeoHost. W moim przypadku minusem było ograniczone miejsce, ale dokupiłem 2 gb i jest git. Niby miejsca jest wystarczająco, ale hosting sam robi kopie zapasowe, które swoje ważą. Seolite.pl też powinien Ci wystarczyć - ja nie narzekam.


RE: Tworzenie zaplecza od zera - rachman - 25-12-2018 22:53

Tak - jak masz 32 IP to tyle stronek zrób ale nie że zrobisz, dasz link i git...
Zaplecze MUSI mieć swoją siłę/moc. Co z tworzenia zaplecza które ma zero mocy? Stwórz je, podlinkuj, za jakiś czas z niego dopiero linkuj do swojej strony. Strona która ma zero mocy nic nie da. W seo chodzi by linki były mocne. Jak tworzysz zaplecze sam to masz nad nim kontrolę - rozumiesz? Nie ma za wiele reklam, linków do byle śmieciowych stron itd. Dopiero jak zaplecze poszukujesz i będzie trochę silne to linkuj do głównej. Cacaj zaplecze i jak będzie cacy wtedy linkuj do głównej i dopiero ona wyskoczy Wink
Jakby wystarczyło zrobić zaplecze bez linkowania to wystarczyłoby wydać parę stów i szczyty szczytów Wink Zaplecze musi być silne - czy własne czy kupione! Nad własnym mas kontrolę a nad kupionym... no wiesz...
Jeśli byś seohost pl miał zamiar kupować to daj znać dla refów mogę zdobywać 25% rabatu na nowy hosting. Jak inne firmy bierzesz pod uwagę zasady te same - nie liczy sie zaplecze a siła linkowania z niego. Nowe zaplecze nie ma mocy jeśli ono nie jest linkowane. Po prostu zaplecze mniej wartościowymi linkami możesz próbować dopalać czego byś mógł się bać w przypadku strony docelowej Wink


RE: Tworzenie zaplecza od zera - Juniorek - 26-12-2018 08:53

Hm czyli jak dobrze zrozumialem to musze zrobic te 32 strony do zaplecza wypozycjonowac je a dopiero potem puscic linki w strone glowna? Masakra, to bedzie trwalo wieki!!! Jak ja mam to ogarnac zeby bylo dobrze kuzwa no.. Niby fajnie dowiedzialem sie ze mozna kupic host pod seo czyli te 32 strony za niska cene, ale sam fakt pozycjonowania tego wszystkiego bedzie trwal wiecznie a te 32 strony to nie jest chyba super duzo co?


RE: Tworzenie zaplecza od zera - EfectiveWork - 26-12-2018 12:31

A kto powiedział że SEO to przyjemny okres ? Ten proces jest dla wytrwałych. Tutaj nie ma jednego stałego schematu. Tutaj liczy się konsekwencja, kreatywność i testy ! Jak myślisz dlaczego tutaj tylko nie liczni w tej dziedzinie dają radę ?? BO SĄ WYTRWALI i dążą do celu. Ba po drodze zaliczając mnóstwo wtop. Ta sfera działania nie jest dla każdego ale dopóki nie sprawdzisz nie przekonasz się oceniając wszystko tylko z sfery teoretycznej.


RE: Tworzenie zaplecza od zera - ivandzms - 26-12-2018 12:55

(26-12-2018 08:53)Juniorek napisał(a):  Hm czyli jak dobrze zrozumialem to musze zrobic te 32 strony do zaplecza wypozycjonowac je a dopiero potem puscic linki w strone glowna? Masakra, to bedzie trwalo wieki!!! Jak ja mam to ogarnac zeby bylo dobrze kuzwa no.. Niby fajnie dowiedzialem sie ze mozna kupic host pod seo czyli te 32 strony za niska cene, ale sam fakt pozycjonowania tego wszystkiego bedzie trwal wiecznie a te 32 strony to nie jest chyba super duzo co?
Po prostu ogarnij sobie domeny z historią, czyli takie, które już kiedyś ktoś podlinkował.
Będziesz musiał nauczyć się takich szukać, ale dzięki temu zyskujesz przede wszystkim CZAS.
SEO nie jest dla osób niecierpliwych więc jeśli myślałeś, że postawisz szybko zaplecze, a po dwóch tygodniach zaczniesz robić grubą kasę, to muszę Cię rozczarować Undecided


RE: Tworzenie zaplecza od zera - Juniorek - 26-12-2018 13:16

Myslalem ze nie po 2 tygodniach a miesiacach zaczne cos zarabiac :-P pomoglbys mi ze znajdowaniem domen z historia? Odezwij sie na pw jesli tak Smile