Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop (/Temat-Droga-do-1k-10k-dziennie-krypto-i-drop-160205)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - FreeDoge - 23-12-2018 12:14

(22-12-2018 23:11)Peteszn napisał(a):  Heh, trochę źle to interpretujesz. Nie napisałem, że siedzialem i przeglądałem wykresy wstecz szukając nie wiadomo czego - faktycznie to by była strata czasu. Przez rok nie poddałem się w sensie, ze dalej tradowałem i prowadziłem moją grupę i ciągle się edukowałem w zakresie analizy technicznej i metod rozgrywania. Nie napisałem nigdzie, że jestem stratny w stosunku do poziomu z którego zaczynałem Wink Gdybym nie miał nosa, nie prowadził bym tego dziennika i szukałbym normalnej pracy. Uwierz mi, że o tym rynku wiem sporo i nie musisz mi tłumaczyć takich banałów jak informacje vs at Smile w każdym razie zapraszam do śledzenia

Odpowiedziałem tylko na zacytowany fragment w którym zamieszczona informacja daytradera informuje o tym, że rok straciłeś na analizowaniu wykresów, natomiast to co teraz napisałeś a czego brakuje w cytowanym fragmencie do którego się odniosłem troszkę zmienia obraz. Jeśli coś opisujesz to opisuj konkretnie lub w cale bo to co opisane daje taki obraz a nie inny....
Jak już mówiłem życzę powodzenia i koledze to się dziwię, że w ogóle tyka lisk jako krypto, chyba nie jest jednym z tych geniuszów co kupili po 120 zł bekabeka A w obecnej sytuacji pikowania w dól na łeb na szyję w ciągu miesiąca ponad 100% teraz sami nie wiedzą co z nim robić Big Grin W sumie to nie będę zdziwiony jak twórca liska zaorze ten projekt tak jak swój pierwszy a stworzy trzeci i da rekompensaty za liska nową krypto Big Grin


RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - Obamakiller - 23-12-2018 13:14

Czym się kierowałeś otwierając tutaj pozycję i w jakim miejscu dokładnie? https://postimg.cc/MfGJ4Wfq moim zdaniem bokiem idzie


RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - Peteszn - 23-12-2018 14:07

(23-12-2018 12:14)FreeDoge napisał(a):  
(22-12-2018 23:11)Peteszn napisał(a):  Heh, trochę źle to interpretujesz. Nie napisałem, że siedzialem i przeglądałem wykresy wstecz szukając nie wiadomo czego - faktycznie to by była strata czasu. Przez rok nie poddałem się w sensie, ze dalej tradowałem i prowadziłem moją grupę i ciągle się edukowałem w zakresie analizy technicznej i metod rozgrywania. Nie napisałem nigdzie, że jestem stratny w stosunku do poziomu z którego zaczynałem Wink Gdybym nie miał nosa, nie prowadził bym tego dziennika i szukałbym normalnej pracy. Uwierz mi, że o tym rynku wiem sporo i nie musisz mi tłumaczyć takich banałów jak informacje vs at Smile w każdym razie zapraszam do śledzenia

Odpowiedziałem tylko na zacytowany fragment w którym zamieszczona informacja daytradera informuje o tym, że rok straciłeś na analizowaniu wykresów, natomiast to co teraz napisałeś a czego brakuje w cytowanym fragmencie do którego się odniosłem troszkę zmienia obraz. Jeśli coś opisujesz to opisuj konkretnie lub w cale bo to co opisane daje taki obraz a nie inny....
Jak już mówiłem życzę powodzenia i koledze to się dziwię, że w ogóle tyka lisk jako krypto, chyba nie jest jednym z tych geniuszów co kupili po 120 zł bekabeka A w obecnej sytuacji pikowania w dól na łeb na szyję w ciągu miesiąca ponad 100% teraz sami nie wiedzą co z nim robić Big Grin W sumie to nie będę zdziwiony jak twórca liska zaorze ten projekt tak jak swój pierwszy a stworzy trzeci i da rekompensaty za liska nową krypto Big Grin

Co do wpisów to będę prowadził dziennik i pisał tak jak uważam za słuszne Smile Napisałem długi wprowadzający wpis i starałem się być merytoryczny. Mam wrażenie, żę czepiasz się na siłę, dzięki za Twoje rady, ale nie skorzystam Xpokerface

Z liskiem się zgadzam, kompletnie nie rozumiem fenomentu tego coina, zwłaszcza w Polsce, gdzie ludzie go wręcz ubóstwiają. Ja go nigdy nie miałem w swoim portfolio na dłuższy czas, może pare miesiecy temu robiłem na nim jakieś scalpy. Co do portfolio mojego znajomego to jego sprawa, on głównie kumuluje btc teraz, watpie zeby trzymal tego liska.

[Obrazek: lisek.jpg]

Obamakiller, tutaj oczekiwalem wiekszego wybicia, bo na H4 przecinaly się EMA, było wybicie, ale mniejsze niż zakładałem i nie zrzuciłem Civica na tym picku.
Moj target zakladal ok 1570-1626. Narazie poczekam, ale już denerwuje mnie brak dynamiki i będę szukał ciekawszej pozycji Smile Jak zobaczysz przyklad Steem, który wrzucałem wczoraj to ładnie pokazuje przecięcie EMA i podjazd powyzej białej EMA200

[Obrazek: cvc-przyklad.jpg]


RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - Mefisciak - 23-12-2018 14:16

Będę obserwował. Krypto i dropshipping - tematy, które interesują mnie najbardziej Smile
Życzę powodzenia!


RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - FreeDoge - 23-12-2018 16:18

(23-12-2018 14:07)Peteszn napisał(a):  Z liskiem się zgadzam, kompletnie nie rozumiem fenomentu tego coina, zwłaszcza w Polsce, gdzie ludzie go wręcz ubóstwiają. Ja go nigdy nie miałem w swoim portfolio na dłuższy czas, może pare miesiecy temu robiłem na nim jakieś scalpy. Co do portfolio mojego znajomego to jego sprawa, on głównie kumuluje btc teraz, watpie zeby trzymal tego liska.

Po prostu taka mentalność wielu z nas, że nie patrzy na jakość a na obietnice które cały czas są w lisku. Naturalnym jest, że jeśli btc wybije w górę to i pociągnie za sobą alty więc i w tym liska o ile będzie istniał.
Podawałeś screen kolego więc oceniłem te prawie 10k lisków bo ja to bym tego nie kupił nawet gdyby sztuka była po 1 gr Big Grin
Obecne na lokatę długoterminową zaopatrzyłem się i zaopatruję codziennie w gamecoin. Ustawiam sobie 3 pozycje po 1 zł, po 2 zł i po 3 zł. Ma ta krypto przyszłość, pomimo zawirowań idą do przodu, mniej mówią a więcej robią w ekipie w przeciwieństwie do teamu lisk i zobaczymy co z tego wyniknie czy stracę czy zarobię ale jeśli btc ruszy to i game siłą rzeczy podąży za przywódcą stada Big Grin


RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - Peteszn - 23-12-2018 19:57

Dzisiejszy dzień spędzony głównie na sprzątaniu i ogarze przed świątecznym.
CVC puszczony z małym zyskiem koło 40zł, na razie mała dynamika, ale znając życie nie długo wywali w górę, skoro wyszedłem z tej pozycji Big Grin WTC czeka w kolejce do sprzedania, spodziewam się wybicia w najbliższych godzinach, miałem okazję sprzedania z zyskiem ok 8%, ale czekam. Na ten moment profit na nim w okolicach 230zł. Ciekawiej wygląda za to sytuacja na XBT, złapany long i profit na ten moment w okolicach 180% Smile


[Obrazek: Zrzut-ekranu-2018-12-23-o-19-40-08-kopia.png]


RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - Juniorek - 23-12-2018 20:04

Czesc, przede wszystkim gratulacje myslenia i zarobku ale ja tutaj z malym pytankiem. Na ktorej gieldzie najlepiej kupowac/sprzedawac? Chcialbym sie tym zajac i mam na mysli długoterminowe kupowanie krypto ale nie wiem gdzie najlepiej to ogarnac moglbys cos podpowiedzieć?


RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - Peteszn - 23-12-2018 20:37

Dzięki Juniorek. Temat rzeka generalnie, bo jest bardzo wiele zależności. Największe wolumeny i największy wybór obecnie na Binance. Jest też masa innych giełd gdzie możesz kupić tzw lowmarketcap'y, czyli waluty z bardzo małym marketcapem, które jak przychodzi hossa pompują się zazwyczaj najmocniej. Przy obecnym rynku trzeba zrobić na prawdę dobry research i wiedzieć w jakie projekty inwestować, bo wg mnie będzie jeszcze w najbliższych miesiącach ostre wyleszczenie rynku. Spodziewam się nie długo kolejnych spadków na BTC (po osiągnięciu 4400-5000k$ zjazd). Oczywiscie BTC spadając ponizej 3k$, a nawet 2k$ pociągnie za sobą całą resztę. Obecnie tak czy tak jesteśmy już w większości altów przy dnie, więc jeżeli nie chcesz zbytnio się zamartwiać to przeznacz sobie co miesiąc jakiś kapitał na krypto i inwestuj go w dobre projekty dostępne na Binance uśredniając cenę. Na przestrzeni roku powinieneś być zadowolony Smile


RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - Peteszn - 24-12-2018 01:51

Kolejną pozycją po CVC był INS, dość szybko sprzedany ponieważ odszedłem od komputera i ustawiłem niepotrzebnie target na poziomie 3% - chwilę póżniej nastąpiło wybicie na ponad 11%, no ale zysk to zysk. Pozycja na WTC również zamknięta, tym razem bliżej szczytu Wink

Zysk: 275zł


RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - Juniorek - 24-12-2018 05:44

Hm rozumiem, jak widze Ty opierasz sie na krotkoterminowych tranzakcjach Smile mowisz ze trzeba miec dobre rozeznanie, jakas mala porada gdzie szukac najlepiej takich informacji? Nie prosze o linki zadne ani nic takiego tylko jak zaczac szukac "prawdziwych" informacji