Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
► Bazy Adresów E-mail i Nr. kom, Serwery SMTP, Wysyłka E-mail oraz Czyszczenie Baz ◄ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ► Bazy Adresów E-mail i Nr. kom, Serwery SMTP, Wysyłka E-mail oraz Czyszczenie Baz ◄ (/Temat-%E2%96%BA-Bazy-Adresow-E-mail-i-Nr-kom-Serwery-SMTP-Wysylka-E-mail-oraz-Czyszczenie-Baz-%E2%97%84-158561)

Strony: 1 2


Bazy Adresów E-mail i Nr. kom, Serwery SMTP, Wysyłka E-mail oraz Czyszczenie Baz ◄ - Bravo - 12-11-2018 02:12

(12-11-2018 01:30)pebx.maciej napisał(a):  Wolę usługę od innego kolesia z Polski nawet do xxx IP za połowę tego co oferujesz :-) jak ktoś zainteresowany zapraszam na priv daj namiary ,również bazy ma, ja wziolem 6 mln pl i wszystkie są aktywne bez odbić , wysyłam afilacja i idzie bosko , zwrot za całość w parę dni

@[pebx.maciej]
Trochę prychłem, bo siedzę w tym od lat i koszt samego pojedyńczego dobrego rozgrzanego IP jest niemały tak samo serwera o dobrych parametrach (bo jak „wysyłasz” e-maile na serwerze, który pada od samego logowania się na niego to powodzenia tzn. próbujesz wysyłać) dodatkowo zauważ, że u mnie nie dostajesz jednego serwera i do tego podpięte kilka adresów IP z rotacją tylko kilka osobnych serwerów z rotacją Wink

Co do baz nie wiem co ty porównujesz, bo polskich e-mailów wyczyszczonych sam mam ponad 27 mln, ale takie e-maile pochodzą głównie z scrapingu także są warte co najwyżej 4-pak piwa Jerk Ja sprzedaje e-maile pochodzące z targetowanych newstellerów, które głównie używają double opt-in jako metody zapisu + e-maile są potem czyszczone i dopiero wystawiane na sprzedaż.


RE: ► Bazy Adresów E-mail i Nr. kom, Serwery SMTP, Wysyłka E-mail oraz Czyszczenie Baz ◄ - pebx.maciej - 12-11-2018 09:40

Pokaż efektywność a ja też pokażę , zobaczymy kto prychnie wtedy


RE: ► Bazy Adresów E-mail i Nr. kom, Serwery SMTP, Wysyłka E-mail oraz Czyszczenie Baz ◄ - Bravo - 12-11-2018 11:33

(12-11-2018 09:40)pebx.maciej napisał(a):  Pokaż efektywność a ja też pokażę , zobaczymy kto prychnie wtedy

„Prychłem” Bo nie rozumiem, dlaczego na siłę próbujesz porównywać e-maile z scrapingu z e-mailami, które mają do wyboru 2 grupy targetów, pochodzą z newsletterów, są wyczyszczone i mają poniżej 2% bounce rate no powiem ci, że takie porównanie nie ma żadnego sensu impreza


RE: ► Bazy Adresów E-mail i Nr. kom, Serwery SMTP, Wysyłka E-mail oraz Czyszczenie Baz ◄ - Nobi - 13-11-2018 10:54

Wszystko zgodnie z opisem, kontakt bez zarzutu, transakcja przebiegła bezproblemowo, polecam Smile


RE: ► Bazy Adresów E-mail i Nr. kom, Serwery SMTP, Wysyłka E-mail oraz Czyszczenie Baz ◄ - pebx.maciej - 14-11-2018 21:08

Chlopaku ja w MSC z małych swoich serwerów na afilacja robię 15-25 k i to na "parserowych" "oczyszczonych" mailach , pokaż swoje bounce rate , pokaż logi ... Akurat widziałem Twój serwer , znajomy dał się naciąć .. sprzedajesz nawet bazy które mają od uja pana nie aktywnych kont !! Więc o czym to świadczy ?!?!



(12-11-2018 11:33)Bravo napisał(a):  
(12-11-2018 09:40)pebx.maciej napisał(a):  Pokaż efektywność a ja też pokażę , zobaczymy kto prychnie wtedy

„Prychłem” Bo nie rozumiem, dlaczego na siłę próbujesz porównywać e-maile z scrapingu z e-mailami, które mają do wyboru 2 grupy targetów, pochodzą z newsletterów, są wyczyszczone i mają poniżej 2% bounce rate no powiem ci, że takie porównanie nie ma żadnego sensu impreza



RE: ► Bazy Adresów E-mail i Nr. kom, Serwery SMTP, Wysyłka E-mail oraz Czyszczenie Baz ◄ - EfectiveWork - 18-06-2019 14:10

@[Bravo] PW !


► Bazy Adresów E-mail i Nr. kom, Serwery SMTP, Wysyłka E-mail oraz Czyszczenie Baz ◄ - Majka - 13-07-2020 14:35

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.