Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting stron WWW 1,08zł/rok! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Promocje (/Forum-Promocje-162)
+--- Wątek: Hosting stron WWW 1,08zł/rok! (/Temat-Hosting-stron-WWW-1-08zl-rok-158512)

Strony: 1 2 3


RE: Hosting stron WWW 1,08zł/rok! - rachman - 27-09-2018 19:53

bardok nic nie wspomniał że natychmiastowy. Wprowadził w błąd? Gdyby zwykły to było by śmieszne - opłata większa niż za hosting Wink
Przelew musi dziś dotrzeć czy wystarczy złożyć wniosek i normalnie przelew.


RE: Hosting stron WWW 1,08zł/rok! - lijon - 29-09-2018 11:56

@patrolpxd O stary tego szukałem, leci reput!
PS: Skąd jesteś? Masz u mnie duże piwo.


@nazwa.pl dałem wam pierwszego reputa na tym forum ale żałuję że nie mogę go zabrać. Swoim postem wprowadzacie w błąd, na waszej stronie jest info że promocja trwa do 1 października. Do tego bez względu na to czy płacę kartą czy przelewem to potrącacie prowizje kilkukrotnie przewyższającą wartość faktury.


[Obrazek: rwJ2CUH.png]


[Obrazek: Y38GoiO.png]


RE: Hosting stron WWW 1,08zł/rok! - rachman - 29-09-2018 12:27

Na dole wybierz przelew tradycyjny i ręcznie zrób przelew z konta na podane dane. Wyślesz na mail potwierdzenie to i tak w parę godzin włączą. Mi nie zależało na szybkim włączeniu usług więc tak zrobiłem. Chyba że masz już co wrzucić na serwer i zależy Ci na czasie to płać domyślnym szybkim z prowizją.


RE: Hosting stron WWW 1,08zł/rok! - twardy - 29-09-2018 12:38

U mnie jak dodaje w koszyku to pokazuje 600zl+ vat Xpokerface


RE: Hosting stron WWW 1,08zł/rok! - lijon - 29-09-2018 12:39

@rachman Zrobiłem tak jak mówisz, wiele firm stosuje takie praktyki więc czasem rezygnuje z wygody dla przycebulenia i wprowadzam dane do przelewu ręcznie.

@twardy pokaż screena, coś zaradzimy


RE: Hosting stron WWW 1,08zł/rok! - rachman - 29-09-2018 12:59

@twardy włącz czat - poproś o co chcesz a wyślą Ci na mail gotowy koszyk - tylko zatwierdzić i opłacić


RE: Hosting stron WWW 1,08zł/rok! - lijon - 29-09-2018 13:39

Czy tylko ja mam takie problemy?
Od samego początku współpraca układa się pomyślnie Angry

[Obrazek: 35SWhjK.png]


RE: Hosting stron WWW 1,08zł/rok! - rachman - 29-09-2018 13:52

U mnie panel klienta wariuje. Szczególnie na Operze ale na FF też zauważyłem. Jakby usługi znikały i wywala komunikaty by coś tam albo skontaktować się z obsługą Wink Po chwili samo się naprawia Wink
Napisz do nich na czacie. Nie wiem czy w week siedzą ale wczoraj do późna obsługa była więc pewnie 24 h.


RE: Hosting stron WWW 1,08zł/rok! - lijon - 29-09-2018 14:03

Gdzie ten czat?

[Obrazek: ptiYuFy.png]


RE: Hosting stron WWW 1,08zł/rok! - rachman - 29-09-2018 16:36

Czat pokazuje się na komputerze na dole po prawej. Na fonie mam zionony pasek rozwijany na dole - porozmawiaj z nami teraz. Dziwne że nie włącza się wersja mobilna strony...