Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach (/Temat-Tilido-bardzo-latwy-zarobek-na-paragonach-156816)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Tilido - zarabiaj na paragonach - transformice100 - 18-06-2018 10:17

https://www.pb.pl/2take-it-wygralo-na-loterii-858287

Edit 1:
https://mamstartup.pl/wywiad/10329/gdybym-dokladniej-zbadal-rynek-i-sluchal-to-pewnie-nie-popelnilbym-kilku-bledow-krystian-dylewski-2take-it

"Największym klientem jest oczywiście Ministerstwo Finansów. Przez 4 tygodnie przetworzyliśmy ponad 200 tysięcy paragonów. Do tego mamy kilkunastu klientów, dzięki którym optymalizujemy user experience i niebawem będziemy startować bardzo szeroko, bo globalnie."

Edit 2:
Na ich fanpage'u można znaleźć wiele negatywnych opinii jednak praktycznie nic nie wnoszących do funkcjonowania serwisu tylko do samej jego oprawki. Mam na myśli rażące błędy językowe, które występowały kilka dni temu. Jednak jak wiadomo jest to tylko startup.


RE: Tilido - zarabiaj na paragonach - MaLiN - 18-06-2018 11:11

(18-06-2018 05:21)fusek napisał(a):  Jaki jest sens wrzucania im paragonów? Na czym mieliby zarabiać.


Trochę na podobnej zasadzie działa GFK Polonia, ale u nich zczytuje się specjalnym skanerem produkty, podaje się cenę itp.

Być może też zbierają dane z rożnych sklepów dla porównywania cen danych produktów albo ilości wykonywanych zakupów.


RE: Tilido - zarabiaj na paragonach - pawlex - 18-06-2018 12:34

Jak ktoś dostanie wypłate niech da znać. Ja też próbuje zobaczymy co z tego będzie.


RE: Tilido - zarabiaj na paragonach - transformice100 - 18-06-2018 12:55

Rachunki i tak wyrzucam a może chociaż sobie netflixa wykupie jesli nie jest to scam Tongue


RE: Tilido - zarabiaj na paragonach - pawlex - 18-06-2018 13:04

No do netflixa jest bliżej niz do 100 zł :-) Także możesz sprawdzić i dać znac. Ja będę zbierał na 100 zł zobaczymy.


RE: Tilido - zarabiaj na paragonach - zenonzelei - 18-06-2018 14:23

Jestem po rozmowie z serwisem. Naprawili błąd. Wszystkie punkty mają być naliczone.
Jakby co piszcie, bo goście naprawdę sprawiają wrażenie, że im zależy na zadowoleniu użytkowników, mają po prostu na razie lekką czkawke, która już jest leczona Smile

Edit: moje zaległe punkty za Wasze kliknięcia już są, dajcie znać czy Wasze też.


RE: Tilido - zarabiaj na paragonach - ggusiaja - 18-06-2018 14:27

Będę obserwować wątek, jak będzie ktoś miał dowód nagrody to pewnie w to wejdęSmile Czekam więc na rozwój sytuacji.


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - vbjq - 18-06-2018 17:02

Witam, ja już czekam na wypłatę, zobaczymy czy coś z tego będzie Wink
[Obrazek: 3213.png]


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - xdax1 - 18-06-2018 18:01

Uważajcie żeby nie przesadzić z ilością czyiś paragonów.

"Standardowo, jak zaczniesz podrabiać paragony ( co jest przestępstwem Kodeksu Skarbowego), wysyłać nie swoje paragony, rejestrować sztuczne konta , udzielać nieprawidłowych odpowiedzi itd. To mając odpowiednie dowody możemy usunąć Twoje konto i ew. zgłosić wyłudzenia, oszustwa itp. odpowiednim organom."

Chociaż nie wiem w jaki sposób mogą to udowodnić, ale jedna rzecz: Mają analizę wydatków i tam są zł, więc powiedzmy jeśli wyjdzie 5.000 zł tygodniowo to raczej coś jest nie tak Lol


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - Serkownik - 18-06-2018 18:08

faktycznie pod biedronka stac i zbierac Big Grin

a faktycznie jest cos takiego jak analiza wydatkow i tam sie sumuje to za duzo nie mozna nazbierac