Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Są na rynku jakieś HYIPy, na których da się zarobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: Są na rynku jakieś HYIPy, na których da się zarobić? (/Temat-Sa-na-rynku-jakies-HYIPy-na-ktorych-da-sie-zarobic-153042)

Strony: 1 2 3


RE: Są na rynku jakieś HYIPy, na których da się zarobić? - jandrea - 13-12-2017 14:21

Tak z ciekawości istnieją/istniały jakieś hyipy stricte z polski?


RE: Są na rynku jakieś HYIPy, na których da się zarobić? - twardy - 13-12-2017 14:40

Lucrelab Jerk2
Admin nawet byl zamieszany w glosna kradziez rogalikow z ŚDM.


RE: Są na rynku jakieś HYIPy, na których da się zarobić? - jandrea - 13-12-2017 20:48

(13-12-2017 14:40)twardy napisał(a):  Lucrelab Jerk2
Admin nawet byl zamieszany w glosna kradziez rogalikow z ŚDM.

nic więcej?


RE: Są na rynku jakieś HYIPy, na których da się zarobić? - xXxPiciaxXx - 13-12-2017 21:36

Ja osobiście polecam ten serwis :

REFLINK


CZYSTY

Ciekawy serwis i "małe" inwestycje przynoszą sukcesy, można na niektórych stronach przeczytać że były problemy z wypłatami przy kwotach depozytu 1000$++, mimo wszystko serwis na wielu monitorach jest jako wypłacalny, a ja osobiście kręcę już 3 kółko w serwisie z depozytem początkowym 50$.

naliczanie co godzine 0,9-1% przez 120h
minimum do wypłaty to 0.1$
do wpłaty 5$ (by wejść w plan)

Nie trzeba nic klikać naliczanie jest automatyczne

Przykładowo wrzucając 50$ w ciągu 30dni możemy mieć około 84-96$ ( w zależności czy będziemy ciągle reinwestować gdy tylko uzbiera się 5$)


RE: Są na rynku jakieś HYIPy, na których da się zarobić? - xdax1 - 13-12-2017 21:52

Monitory to nie są żadne wyznaczniki. Spotkałem się z wieloma przypadkami, kiedy to hyip wypłacał specjalnie monitorom aby te zmieniły, że niby wypłacają. A tu przychodzą użytkownicy, inwestują bo w końcu monitor dostał więc płaci a potem przychodzi co do czego i wypłat nie ma...
Najlepiej jest się sugerować potwierdzonymi wypłatami użytkowników.


RE: Są na rynku jakieś HYIPy, na których da się zarobić? - xXxPiciaxXx - 13-12-2017 22:28

Ja regularnie robię codziennie po kilka wyplat, jeżeli ktoś chce mogę wysłać zdjęcia dowodów wypłat.
Serdecznie polecam ten serwis. Naliczanie co godzinę i na dobrą sprawę co godzinę można zlecać wypłatę która dochodzi natychmiastowo


RE: Są na rynku jakieś HYIPy, na których da się zarobić? - bithub - 19-12-2017 14:10

ja robie na investellect.net (wyplaca na razie bez problemu), chain.group (wyplacal regularnie, teraz 3 wyplaty stoją), bitplanet.online (nowy ale pierwsza wyplata przyszla wczoraj)


RE: Są na rynku jakieś HYIPy, na których da się zarobić? - VIPERS888 - 13-08-2018 03:55

Kto testował Skyllexa po powrocie?


RE: Są na rynku jakieś HYIPy, na których da się zarobić? - rafi213 - 13-08-2018 15:34

już podobno po powrocie przestali płacić


RE: Są na rynku jakieś HYIPy, na których da się zarobić? - EfectiveWork - 13-08-2018 19:11

Panowie trzymajcie się od tych firm z daleka Smile Zdecydowanie szkoda czasu i nerwów Smile Lepiej poświęcić czas na inne metody zarabiania.