Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pan Buk daje czyli bukmacherskie 150 zł dziennie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pan Buk daje czyli bukmacherskie 150 zł dziennie. (/Temat-Pan-Buk-daje-czyli-bukmacherskie-150-zl-dziennie-150093)

Strony: 1 2 3


RE: Pan Buk daje czyli bukmacherskie 150 zł dziennie. - Ando - 17-08-2017 19:56

No i BATE remis, ile w plecy? 50zł? Smile


RE: Pan Buk daje czyli bukmacherskie 150 zł dziennie. - Dacewa - 17-08-2017 21:40

(17-08-2017 19:56)Ando napisał(a):  No i BATE remis, ile w plecy? 50zł? Smile

Dokładnie BATE wyeliminowało mi z gry kupon, ale nie ma co płakać ponieważ dzień zaliczony na delikatny +.
Nie udało mi się osiągnąć pierwszego celu w dniu dzisiejszym a szkoda bo była szansa!


Kupon EH -2 na AC Milan, który swoją drogą wygrał aż 6-0 za co ogromne brawa oraz win Bilbao odrobiło mi stracone 50 zł z remisu BATE oraz dało zarobić drobne bo 30 zł Smile

Nie będę tego doliczał do celu potraktuje to jako dodatek na jutrzejsze piwo Huh

Dzień niezbyt udany a szkoda bo LE jest ciekawa. Dziś np wygrana Vardaru oraz Rosenborga wielu osobom popsuła kupony Rolleyes


RE: Pan Buk daje czyli bukmacherskie 150 zł dziennie. - Watoga - 20-08-2017 13:48

Sam ostatnio zaczynam przygode z bukmacherka, wiec bede sledzil.

Powodzenia! Niech BUK bedzie z Toba :-)


RE: Pan Buk daje czyli bukmacherskie 150 zł dziennie. - Dacewa - 20-08-2017 22:21

Dziękuję za każdy pozytywny komentarz!

Postanowiłem, że dzień wczorajszy oraz dzisiejszy osobiście sobie odpuszczę z obstawianiem spotkań.
I wyszło mi to na dobre sporo niespodzianek!
Jutro mam kilka dobrych typów więc liczę, że uda się jutro coś ugrać! Huh


RE: Pan Buk daje czyli bukmacherskie 150 zł dziennie. - TheDragonnis - 20-08-2017 22:58

Dla Ciebie sporo niespodzianek, a mi weszło wszystko. Niestety też dopiero zaczynam i małe stawki - dzisiaj nieco ponad 100 zł na plus.
Będę obserwował! Big Grin


RE: Pan Buk daje czyli bukmacherskie 150 zł dziennie. - Dacewa - 21-08-2017 21:53

(20-08-2017 22:58)TheDragonnis napisał(a):  Dla Ciebie sporo niespodzianek, a mi weszło wszystko. Niestety też dopiero zaczynam i małe stawki - dzisiaj nieco ponad 100 zł na plus.
Będę obserwował! Big Grin

Różnie to bywa ja przeanalizowałem (przynajmniej tak mi się wydaję) doszczętnie mecz Tottenhamu nic dosłownie nic nie wskazywało na porażkę Kogutów a tu proszę ^^

Za to dziś kończę dzień z dorobkiem 4/4 wraz z Ciekawym kuponem

https://scr.hu/Yzvgwr


Zysk z dnia dzisiejszego to 200 zł doliczone do celu Smile


RE: Pan Buk daje czyli bukmacherskie 150 zł dziennie. - Watoga - 22-08-2017 05:17

Jakimi stawkami zazwyczaj grasz I u jakich bukmacherow?


RE: Pan Buk daje czyli bukmacherskie 150 zł dziennie. - Darken - 22-08-2017 10:12

Coś ciekawego na LE? Zastanawiam się nad Liverpool + Napoli


RE: Pan Buk daje czyli bukmacherskie 150 zł dziennie. - Dacewa - 22-08-2017 11:31

(22-08-2017 05:17)Watoga napisał(a):  Jakimi stawkami zazwyczaj grasz I u jakich bukmacherow?

Zazwyczaj są to kwoty od 20 do 50 zł. Staram się nie przekraczać kwoty 50 zł aczkolwiek czasami w pojedynczych spotkaniach gram powyżej 100.
Najlepszym legalnym bukiem dla mnie aktualnie jest forBET natomiast pogrywam jeszcze na Unibecie i czasami na STS
(22-08-2017 10:12)Darken napisał(a):  Coś ciekawego na LE? Zastanawiam się nad Liverpool + Napoli

Myślę, że obydwa wybory są słuszne. Liverpool u siebie będzie dominował od pierwszej minuty, będą chcieli pokazać wyższość nad rywalem a według mnie Liverpool jest o klasę wyżej niż Niemiecki Hoffenheim co do Napoli jest to silna drużyna, która jeżeli chce wygrać to to zrobi wystarczy przyjrzeć się ostatnim występom Napoli w przygotowawczym jak i w pierwszym wyjazdowym spotkaniu przeciw Veronie. Napoli to solidna drużyna, na którą warto postawić w spotkaniu przeciw wygasłej według mnie już Nicei.

Oczywiście są to tylko moje przypuszczenia bez dogłębnej analizy. Niedawno założyłem swój fanpage na facebooku, na którym umieszczam szczegółową analizę poszczególnych spotkań tylko nie mam pojęcia czy mogę go podpiąć do mojego tematu jeżeli ktoś byłby zainteresowany linkiem proszę dać znać Smile


RE: Pan Buk daje czyli bukmacherskie 150 zł dziennie. - sowiecki odpad - 22-08-2017 11:40

Możesz dać