Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) (/Temat-Fr0shArczi-Mlody-milioner-MyPay-Seo-kryptowaluty-149648)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 02-08-2017 07:52

(02-08-2017 04:57)Damian0820 napisał(a):  Jaki hajs na inwestycje niby potrzebujesz? 10 zł na hosting? To tak trudno uzbierać choćby z tego MyPay i przelać na PP? Co budzi wątpliwości twoich rodziców jeżeli chodzi o podatek? Jak czegoś nie wiedzą, zapytaj za nich na forum, a koniec końców hajs można trzymać właśnie na PP, do którego US nie ma dostępu (chyba że coś się zmieniło, a nawet jeśli to nie będą ścigać 14 latka za parę dych/stów).

Już nawet mniejsza o zarabianie, ale do nauki podstaw SEO, wordpressa, szukania nisz etc. etc. nie potrzebujesz ani grosza. Xpokerface Za rok jak zobaczysz ile rzeczy musisz się nauczysz, to pier$%#&iesz to całe zarabianie w kąt.

Jak pisalem , od przyszłego rolu znaczne się tym zajmować ale to nie oznacza że nie będę się teraz tego uczył.


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 02-08-2017 19:04

Siemanko ! Przypomniałem sobie ,że miałem coś tam napisać o tym całym Fleex'ie wspomnianym w pierwszym poście więc zrobię to tutaj Lol
Strona polega na tym ,że kopiemy kryptowaluty w chmurze. Obecnie kopie DogeCoinsy oraz powiększam moje Gh/s. Stronkę ogólnie możemy odpalić i zostawić na jakiś czas i zobaczyć jak idzie.

Reflink - Fleex
Czysty - Fleex

Łapcie moje ustawienia i ile czego obecnie mam ! :

[Obrazek: adaa1a30556cd4f2med.png]

Pozdro Big Grin



RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Tcep - 02-08-2017 19:30

(02-08-2017 19:04)Fr0shArczi napisał(a):  
Siemanko ! Przypomniałem sobie ,że miałem coś tam napisać o tym całym Fleex'ie wspomnianym w pierwszym poście więc zrobię to tutaj Lol
Strona polega na tym ,że kopiemy kryptowaluty w chmurze. Obecnie kopie DogeCoinsy oraz powiększam moje Gh/s. Stronkę ogólnie możemy odpalić i zostawić na jakiś czas i zobaczyć jak idzie.

Reflink - Fleex
Czysty - Fleex

Łapcie moje ustawienia i ile czego obecnie mam ! :

[Obrazek: adaa1a30556cd4f2med.png]

Pozdro Big Grin
Co do Fleexa, czytałem, że to Scam.. Ale nie korzystałem z tego osobiście.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 02-08-2017 19:55

Naprawdę ? :C
No cóż , i tak nie będę tam nic wpłacał a może coś zarobie Smile


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 06-08-2017 18:45

Elo Elo 320 beng beng lecimy z podsumowaniem 1 tygodnia na dzienniku !Jerk

31-07-21017-06-08-2017

Coż posumowanie miało być jutro ale akurat nie mam co robić w ten niedzielny wieczór więc zabiorę się za podsumowanko i myślę ,że będę to robił co niedziele Idea. Co robiłem przez ten tydzień ?
Główni klikałem na MyPayu ale niestety wiadomo pierwszy tydzień miesiąca = małe zarobki ale jednak coś się udało uzbierać ponieważ wleciał bonus za aktywność ! Udało mi się zrealizować jedną wypłatę , druga była zlecona wczorja więc liczę ,ze będzie w przeciągu 2-3 tygodni . Poza tym zabrałem się za czytanie książki Dawida Piątkowskiego "Obsesja Doskonałości" , polecam cieplutko wszystkim Heart . Dzisiaj korzystając z czasu zabrałem się za openning mojej skarbonki Lol ( Do skarbonki będę wrzucał wszystkie drobniaki ,które będę miał , nie będę nic wyciągał ). Moja kochana siostrzyczka chciała abym jej zamówił książkę wiec poszedł na układ ,że zapłacę PayPalem a ona odda mi w banknotach Idea . Była to książka Michała Wawrzyniaka , tak kołcza majka XD pt. Nie interesuje mnie bycie zwykłym człowiekiem. Kosztowała ona 41,25 zł. Ponadto chciałbym się pochwalić ,że drużyna z mojej miejscowości wygrała sparing 3:1 Jerk . To chyba wszystko co mam wam do przekazania !

Przejdzmy do podsumowania !

-Pieniądze na PayPal'u 450,16 zł
- 41,25 zł ( Zapłata za książkę )
- 60,66 zł( Wypłata z MyPay'a )

-Pieniądze w Portfelu 190 zł
- 30 zł ( Pieniądze w banknotach od siostry za książkę )
- 10zł ( Wypad z kolegami na kebaba )

-Pieniądze w skarbonce 57,23 zł


Łącznie 697,39zł/1000000 zł (0,00069%)


Cele na następny tydzień :
-Wypłacić 100zł z MyPaya
-Wrzucić do skarbonki 5 zł w drobniakach
-Przeczytać do końca "Obsesje doskonałoścci"
-Wykonać 4 trening FBW
-Zebrać 900 akcji do bonusu na MyPay'u

Chciałbym powitać moich nowych poleconych na MyPayu ( 5 nowych osób )



Następne podsumowanko za tydzień !
Życzę udanych zarobków ! Big Grin



RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - dawids7627 - 06-08-2017 19:23

Też teraz lecę na FBW bo rok przerwy miałem Big Grin


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 06-08-2017 19:33

(06-08-2017 19:23)dawids7627 napisał(a):  Też teraz lecę na FBW bo rok przerwy miałem Big Grin

Ja lecę planem od Kury Big Grin Nie wiem czy znasz , mistrz Polski w StreetWorkout'cie


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - dawids7627 - 06-08-2017 19:45

Coś się obiło o uszy Smile

Ja na wolnych ciężarach wolę Wink


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - Fr0shArczi - 06-08-2017 20:30

Kto co woli , napewno będziesz miał lepszą sylwetkę odemnie Big Grin


RE: Fr0shArczi - Młody milioner (MyPay , Seo , kryptowaluty ) - dawids7627 - 06-08-2017 21:00

Niektórzy mają konkretną sylwetkę dzięki SW aż się dziwię nie raz Smile