Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-102)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę... (/Temat-Nieaktualne-Ja-tym-panom-juz-dziekuje-Satan-Odchodze-14964)

Strony: 1 2


RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę... - paskur - 14-10-2010 09:33

Chyba masz coś z głową użyłeś ponad 100 kropek do napisania tego postu.
Big Grin
No cs'a przydało by się ogarnąć i zrobić nową rekrutacje tu się z godzę,
ale że mu to konto zaje***** to głupi jesteś naprawdę.
poćwicz


RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę... - Marello - 14-10-2010 09:37

(14-10-2010 07:48)olennnkaaa napisał(a):  No przecież Satan wyjaśnił wszystko, hm? Uważam,że to cholernie nie fair jak postapił, zachował się jak ostatni palant :/ można mu za to dać warna, bloknąć na jakiś czas... ala na stałe? Myślę,że to jest Wasz osobisty problem, i lockerz nie powinniście do tego tak mieszać..

Jak nie wiesz o co cmon to się nie wtrącaj, bo nie ma bana na stałe


RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę... - olennnkaaa - 14-10-2010 12:48

To może raczy ktoś wyjaśnić DOKŁADNIE o co poszła cała sytuacja, i na ile Satan ma bana. ?


RE: Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę... - Jeppers - 14-10-2010 13:36

co tu wyjaśniać? ban na 2 dni i tyle w temacie


Ja tym panom już dziękuję..."Satan" Odchodzę... - Marello - 19-03-2011 09:15

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.