Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com (/Temat-ZAPISY-Trzeci-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-147518)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - szykiryki - 20-05-2017 18:40

Tak jak w poprzednich latach. Przyjezdzasz na własną odpowiedzialnosc Smile


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 20-05-2017 20:03

(20-05-2017 16:39)rejwus15 napisał(a):  Od razu zapytam tu na forum, żeby uprzedzić innych i nie zaśmiecać Wam skrzynek Smile)

Jak to jest w przypadku osób niepełnoletnich?
Mam marcu ukończyłem 17 lat, a rodzice nie mają nic przeciwko.

Pewnie że możesz - każda odpowiedzialna osoba może się zapisać (nieletni już w ubiegłych latach byli), po prostu nikt nie bierze odpowiedzialności bo to nie kolonia Tongue Nikt nie będzie odpowiadał jeśli ktoś o 3 rano zdecyduje wejść na dach apartamentu i skoczyć na główkę do piasku Tongue w razie jakiś "normalnych" problemów postaramy się we wszystkim dopomóc Wink

PS. oczywiście z dziećmi pomiędzy 0-13 roku życia proszę nie przyjeżdzać aby nie generować niepotrzebnego hałasu Wink Big Grin dziękuję impreza


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - ParkourSpajdi - 21-05-2017 17:47

(20-05-2017 16:39)rejwus15 napisał(a):  Od razu zapytam tu na forum, żeby uprzedzić innych i nie zaśmiecać Wam skrzynek Smile)

Jak to jest w przypadku osób niepełnoletnich?
Mam marcu ukończyłem 17 lat, a rodzice nie mają nic przeciwko.

Albo nie upierdzieli Ci się żeby wchodzić przez balkon do domku o 3 w nocy w fajnym stanie nawet w takiej sytuacji znajdą się przyjaciele którzy otworzą Ci ten domek od środka . UWAŻAJCIE NA SIEBIE W TYM ROKU Z POWAŻANIE ParkourSpajdi


[ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - rejwus15 - 21-05-2017 23:04

Ktoś ze świetokrzyskiego by jechał? Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - piotrgk4 - 21-05-2017 23:20

@[rejwus15] Też byłbym zainteresowany z tego rejonu Wink


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Liromir - 22-05-2017 00:46

JADYMY

[Obrazek: 6dwlf6.jpg]


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - sheko12 - 23-05-2017 09:42

Jedzie ktoś z Łodzi? Wink


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Kickster - 23-05-2017 12:28

Ja powiem tym wszystkim oszukanym na subach ludziom gdzie będzie Wasze skupisko 30stego, zobaczyta kurde, zobaczyta xD


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - DDK - 23-05-2017 12:35

@[Kickster]
(23-05-2017 12:28)Kickster napisał(a):  Ja powiem tym wszystkim oszukanym na subach ludziom gdzie będzie Wasze skupisko 30stego, zobaczyta kurde, zobaczyta xD

Ty Dawaj na zlot, a nie do Białej słit focie sobie ze mną robić Jerk2Jerk2. Jeszcze mówi, że nie zna bo mało postów pisze :c

Passat jest zajeb*sty


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Kickster - 23-05-2017 13:41

No jak podbija jakiś koleś co w rok nastukał 7k postów i jeszcze dostał moda to skąd mam wiedzieć kim jest Jerk2