Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CoinMafia - Mafijna gra online - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CoinMafia - Mafijna gra online (/Temat-CoinMafia-Mafijna-gra-online-145028)

Strony: 1 2 3


RE: CoinMafia - Mafijna gra online - Demonxus - 07-03-2017 23:00

Radzę uważać, bo na większych przestępstwach chyba jest większa szansa na to, że policja cię złapie i tak jak było w moim przypadku odejmie ci punkty (w moim przypadku 15pkt). Więc radzę uważać na to kogo i co okradacie xD impreza


RE: CoinMafia - Mafijna gra online - Rollem - 08-03-2017 06:52

@Demonxus Jeden raz to nic, ja juz dzis z 5 mandatow dostalem Tongue Ogolnie i tak wychodzi sie na plus, dodatkowo dzis znow zrobilem limit zdrapek i jestem ze 30-40coins na plus i lacznie juz 325 coins i 20 albo 30 coins w loteriach wlozone poki co


RE: CoinMafia - Mafijna gra online - Demonxus - 08-03-2017 08:37

Jak się nabija punkty na generatorze energii to warto dodać stronę coinfs mafia do zakładek, bo jak się nam wyświetla adfly lub inny skracacz a nie lubimy czekać to po prosty klikamy w zakładkę i znowu captche Wink


RE: CoinMafia - Mafijna gra online - lityhre - 08-03-2017 10:24

Poszło z Refa Tongue


RE: CoinMafia - Mafijna gra online - aero2 - 08-03-2017 11:17

Ktoś już zdobył któryś z tych leveli co one nam dają?
Cytat:Introducing to Advanced Crime I.
Get 600 experience Points to Unlock Introducing to Advanced Crime I.

Introducing to Advanced Crime II.
Get 2200 experience Points to Unlock Introducing to Advanced Crime II.

Basics of Organized Crime I.
Get 3800 experience Points to Unlock Basics of Organized Crime I.

Basics of Organized Crime II.
Get 5500 experience Points to Unlock Basics of Organized Crime II.

Introducing to Organized Crime I.
Get 9000 experience Points to Unlock Introducing to Organized Crime I.



RE: CoinMafia - Mafijna gra online - Rollem - 08-03-2017 17:23

(08-03-2017 08:37)Demonxus napisał(a):  Jak się nabija punkty na generatorze energii to warto dodać stronę coinfs mafia do zakładek, bo jak się nam wyświetla adfly lub inny skracacz a nie lubimy czekać to po prosty klikamy w zakładkę i znowu captche Wink

Wystarczy poczekac az wyskoczy, ze dodalo energie i dac f5, nie bedzie skracacza linkow Smile Ale mozna tez miec 2 karty i przelaczac Smile

@aero2
mam 78exp, wiec nieco ponad 10% na pierwsze zaawansowane, wiec troche jeszcze zajmie - poki co czekam na te 200-250 exp zalecane do kolejnych podstawowych przestepstw


RE: CoinMafia - Mafijna gra online - jakubmulkowski - 08-03-2017 21:57

W pare min od zalogowania ok 250 coinsow ale generalnie na te chwile dość nudnawa gierka.


RE: CoinMafia - Mafijna gra online - kleopatra69 - 09-03-2017 00:56

bardzo nudna ;-/ i ta sztywna grafika nie miła dla oka stronka


RE: CoinMafia - Mafijna gra online - Rollem - 09-03-2017 18:19

Dodano nową funkcję do gry - czarny rynek. Możemy zatrudnić szmuglerów, którzy zajmą się pozyskiwaniem dla nas losowych przedmiotów. Jedynym innym sposobem na pozyskanie tego typu przedmiotów są zaawansowane przestępstwa (walki gangów, nie jestem pewien czy to osobna funkcja dodana w przyszłości czy jedno z zaawansowanych przestępstw) i właśnie zatrudnienie szmuglera, który może uzyskać maksymalnie 50 przedmiotów, ale równie dobrze może nie dostarczyć ani jednej (randomowo). Koszt szmuglera - 175 coins. Póki co nie jestem w stanie zatrudnić szmuglera, bo funkcja nie działa, ale zobaczymy zapewne wkrótce.
W dzisiejszym update dodano także klub nocny dla użytkowników z min. 6000 exp, logi wypłat i zarobków poleconych oraz logi zdobytej energii w generatorze. Dodano także nowe misje u Don Seladona i poprawiono przestępstwo (kradzież auta).


Mój aktualny wynik:
Exp 180,4
Coins 1151

Więc gdyby bank juz dzialal to tygodniowo dostawalbym 2 coinsy z odsetek (0,18%/tydzien - bardzo biednie niestety)


RE: CoinMafia - Mafijna gra online - cichyAK - 10-03-2017 10:53

poziom graficzny mógłby zostać podkręcony. ogólnie ok.