Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitcoin - portfel, problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Bitcoin - portfel, problem (/Temat-Bitcoin-portfel-problem-144687)

Strony: 1 2 3


RE: Bitcoin - portfel, problem - rachman - 24-02-2017 22:22

@kubagrzybowski banki padają i co z tego? Masz BFG i kasę oddają. No chyba że masz powyżej kwoty którą są objęte ubezpieczenia. No chyba że biega Ci o banki krzaki Smile

Wygląda jakby nie było transakcji żadnych ... Może ktoś coś więcej czai z tego. Na moje oko transakcji nie było...

Tu masz @kubagrzybowski zerknij koledze jak się znasz lepiej:
https://blockchain.info/pl/address/1ELzGjb142BdwczrgwC8ryxXpCaBJL5TRi


RE: Bitcoin - portfel, problem - kubagrzybowski - 24-02-2017 23:01

Cytat:No chyba że biega Ci o banki krzaki
@rachman właśnie o takie banki mi chodzi jak AG SKOK itp. nawet objęcie banku BFG nie daje 100% pewności że odzyskasz cały wkład a droga jest czasochłonna (to niestety znam z autopsji) - ale to nie temat kolegi który prosi o pomoc

zrobiłem chwilę temu 2 transakcje z Xapo i o dziwo pierwsza od razu dostała ID trans, a kolegi dosyć sporo czekała ale jest już aktywna zobaczymy czy dostanie.

Wpłaciłem też do BM i doszło a teraz zlecona wypłata, jak zwykle zdarli ale ID trans jest:
https://blockchain.info/tx-index/55111c6c8d0926d7e93041f49104908a13a0f3f5f874d4f45c092f954216b8fc

Co mnie zaciekawiło, przy wypłacie jest opcja przekazania na cele dobroczynne pewnej kwoty więc zadam banalne pytanie czy kolega tam przypadkiem nie wpisał kwoty do wypłaty? być może tak więc dlatego jest status zrealizowano.


RE: Bitcoin - portfel, problem - rachman - 24-02-2017 23:10

Nie nazywałbym skoków nawet bankami Wink

Tak, widzę 1 transakcję. Może warto by napisać do supportu strony czy czasem nie mają jakiejś awarii że wyświetla im wysłane a na blockchainie cisza...


RE: Bitcoin - portfel, problem - mateuszm023 - 24-02-2017 23:15

dostałem, ale takie coś. dlaczego tylko tyle? gdzie reszta btc?
[Obrazek: image.jpg]

widzialem ze mozna charytatywnie dac ale nic tam nie wysylalem, zwrocilem na to uwage


RE: Bitcoin - portfel, problem - kubagrzybowski - 24-02-2017 23:18

albo nie czytasz albo ja za trudno piszefacepalm


RE: Bitcoin - portfel, problem - rachman - 24-02-2017 23:19

Kuba ci wysłał kasę... ją dostałeś. Pisz do supportu tamtej strony czy mogą pomóc bo u nich widnieje wysłane a na blockchain nie ma transakcji. Może coś podpowiedzą Wink


RE: Bitcoin - portfel, problem - kubagrzybowski - 24-02-2017 23:23

@[mateuszm023] zrób PrtSc zakładki Send/Req...


RE: Bitcoin - portfel, problem - mateuszm023 - 24-02-2017 23:23

aaa ok ;D spoko dzieki Wink

[Obrazek: image.jpg]


RE: Bitcoin - portfel, problem - kubagrzybowski - 24-02-2017 23:27

teraz myślę że z BM mogłem wysłać do ciebie a nie z powrotem do siebie byśmy widzieli czy od nich dochodzi


RE: Bitcoin - portfel, problem - mateuszm023 - 24-02-2017 23:31

czyli najlepszym wyjsciem jest napisanie do supportu BM i czekac na odpowiedz?Smile