Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? (/Temat-Tatuaz-rekaw-jak-wyglada-robienie-takiego-tatuazu-144322)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - Toskan - 17-02-2017 20:49

Pokaz to co ostatnio robilas...myszke, tffffu ptaka Wink


RE: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - Majkel47 - 17-02-2017 20:52

U kobiety na chudej rece rekaw to dwie sesje po 6h. Da sie wytrzymac dopoki po zakonczeniu czerni nie zacznie cie dziabac po tej samej skorze bialym. Easy tattoo nie polecam zrobismy sobie z kobita takie same tatuaze w tym samym miejscu i ona smarowala easy tattoo a ja alantanem mi normalnie sie zagoilo a jej robily strupki. Easy jest zbyt suchy nie polecam kremow.

U nas zazwczaj proponuja 3-4tyg przerwy. Tydzien przerwy to malo bo jednak trzeba te dwa miejsca jakims tam cieniem polaczyc wiec nie mozna najezdzac raczej


RE: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - yazir - 17-02-2017 21:11

@[piotrgk4] w sumie ciekawa kwestia, bo gdy robiłem tatuaże w uk, rozmawiałem z kilkoma tatuatorami o dbaniu świeży tatuaż. Każdy mówił że folię należy zdjąć po 2-3h, wziąć gorący prysznic i umyć go najzwyklejszym mydłem bez dodatków. A po wszystkim więcej nie nakładać folii.


RE: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - piotrgk4 - 17-02-2017 21:12

@[Majkel47] Aha świetne porównanie XD

Wiesz że każda osoba reaguje inaczej na tatuaż? Czynniki mogły być różne zależne od pielęgnacji, osłonięcia tatuaży, higieny, wystawienia na słońce, tolerancji organizmu...



Dlatego polecam przede wszystkim iść do specjalistów albo przebywać w otoczeniu związanym z daną tematyką bo znajdzie się osoba i napiszę takie bzdury jak wyżej.

@[yazir]

To wszystko zależy od dbania. Zazwyczaj należy koło 2-3 dni trzymać folię, regularnie przemywać i dość szybko najlepiej specjalnym "szarym" mydłem.
Folia powinna być też ściągana na jakiś czas by tatuaż "poodychał".


RE: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - yazir - 17-02-2017 21:19

piotrgk4, właśnie o to mi chodzi, ja zrobiłem tak jak mi tatuator do doświadczeniem dłuższym niż mój wiek mówił. Po sesji, wróciłem do domu krótki gorący prysznic i dokładne umycie tatuażu, i tylko smarowanie Bepanthen. Plus przemycie ciepłą wodą 3-4 razy dziennie tatuażu. Tatuaż ma oddychać, a dzięki temu że nie jest pod folią szybciej i lepiej się goi. Wszystko wg słów osoby która mnie tatuowała, a tatuaż zagoił się idealnie.


RE: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - piotrgk4 - 17-02-2017 21:25

@[yazir] właśnie dużo też zależy od środowiska. Jeżeli jesteś w domu to możesz spokojnie na luzaczku po 6h zdjąć folię lecz jak planujesz gdzieś iść itp to najlepiej założyć. (no w okresie pierwszych 3 dni).

Standardu jakiego takiego nie ma.
Polecam obczaić grupę którą podlinkowałem wcześniej.


RE: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - Majkel47 - 17-02-2017 21:31

To nie byla taka jednorazowa akcja z tymi srodkami mam pol ciala wytatuowane i wiem jak wyglada gojenie sie. A glupoty to ty opowiadasz 3 dni w folii? Kazdy tatuarzysta by cie ebnal w leb za taki rady. Skora musi oddychac a nie pocic sie i dusic w folii. Folia ma byc przez 3h zeby nie doszlo do zanieczyszczenia swiezej rany.


RE: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - piotrgk4 - 17-02-2017 21:46

@[Majkel47] napisałem wyraźnie że jeżeli gdzieś wychodzisz itp... w domu nie musisz mieć folii.


RE: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - Majkel47 - 17-02-2017 21:50

To wszystko zależy od dbania. Zazwyczaj należy koło 2-3 dni trzymać folię, regularnie przemywać i dość szybko najlepiej specjalnym "szarym" mydłem.
Folia powinna być też ściągana na jakiś czas by tatuaż "poodychał".

Inaczej bym to odebral. Ale nie bede sie spinac. Poprostu nie wyskakuj ze ktos pisze bzdury. Jak sam wiesz tyle ile wyczytales w necie


RE: Tatuaż rękaw - jak wygląda robienie takiego tatuażu? - Artinesse - 22-02-2017 18:27

W moim przypadku maść Bepanthan goi wyśmienicie. Pierwsze trzy dni miałam folie, przemywałam i smarowałam co 4-6 godzin. Ogólnie lepiej się czuję skóra jak jest umyta i na "powietrzu". Co do rękawa też obstawiam z dwie sesje, może trzy. Nie więcej. Myślę, że na początku folia jest potrzebna, bo skóra jest podrażniona i wypływa tusz.

Edit: Toskan świeże zdjęcia po zrobieniu
http://i.imgur.com/Wbp272i.jpg
http://i.imgur.com/pr8Tcuz.jpg
http://i.imgur.com/e0djkA6.jpg

Różyczka i maska w dodatku zakryły mi blizny na nogach. Kompletnie ich nie widać ; p.

... teraz ogólnie fajnie wyglądają te tatuaże. Na zdjęciach wyszły bardzo tandetnie. W realu dużo ładniej wyglądają.