Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepsze "Programy Inwestycyjne" (Wasze Propozycje) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Najlepsze "Programy Inwestycyjne" (Wasze Propozycje) (/Temat-Najlepsze-Programy-Inwestycyjne-Wasze-Propozycje-143735)

Strony: 1 2


RE: Najlepsze "Programy Inwestycyjne" (Wasze Propozycje) - full2000 - 05-02-2017 21:34

(05-02-2017 20:36)k4rol napisał(a):  Również polecam theadsteam. Mogę zostać Twoim sponsorem. Serwis się rozwija. Mają wejść nowści i nie zapowiada się na chwilę obecną by serwis upadkl ?

Nie pisałem że szukam sponsora aczkolwiek dzięki za propozycję Smile


RE: Najlepsze "Programy Inwestycyjne" (Wasze Propozycje) - adik7276 - 05-02-2017 21:42

TheAdsteam bezdyskusyjnie. Wczoraj sam dołożyłem jeszcze pare groszy do niego.

Chyba że chcesz typowego hyipa to polecam Palm oil. 210% zysku w 60 dni (naliczenia od poniedziałku do piątku) i z każdym dniem możesz wypłacać naliczenia. Tutaj też wczoraj włozyłem 300$


RE: Najlepsze "Programy Inwestycyjne" (Wasze Propozycje) - Dzipsiok87 - 06-02-2017 14:16

FAP i TheAdsTeam i myślę, że na razie się to nie zmieni jeśli chodzi o Revshare. W innych platformach nie działam bo buduję długie relacje z ludźmi nie tylko na jeden biznes "3 miesiące"


RE: Najlepsze "Programy Inwestycyjne" (Wasze Propozycje) - Hopekk94 - 06-02-2017 20:17

unikam takich programow ale polecam drugi z mojej sygnaturki . 2% dziennie bez konca Smile Świetny program wyplaty w 24h max Smile


RE: Najlepsze "Programy Inwestycyjne" (Wasze Propozycje) - wiezaawieza - 06-02-2017 21:12

Widzę, że ktoś wszedł pode mnie na TheAdsTeam. Jeśli też to zrobiłeś Full to zapraszam na pw, podam jakieś dane kontaktowe i zapoznam z serwisem. Samemu pewnie dłużej wam to zajmie, a głupio się przez to zrazić Smile


RE: Najlepsze "Programy Inwestycyjne" (Wasze Propozycje) - full2000 - 08-02-2017 23:08

Dziękuję wszystkim za złożone propozycje internetowych programów do inwestowania. Reputy za Wasze propozycje zostały rozdane. Ja niedługo prężnie wracam do inwestowania w związku z czym gdyby ktoś z Was potrzebował pomocy w tych kwestiach to zapraszam do kontaktu. Na pewno pominęliśmy jakiś stos. dobry program aczkolwiek z tego co jest na pewno da się coś wybrać (w razie wystąpienia u kogoś właśnie takiej potrzeby). Jednocześnie uznaję ten temat za rozwiązany i nadający się do zamknięcia w związku z czym proszę nie zgłaszać dalszych propozycji. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam Smile


Najlepsze "Programy Inwestycyjne" (Wasze Propozycje) - Hybrid1990 - 08-02-2017 23:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.