Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PTP 3 satoshi za wizyte - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PTP 3 satoshi za wizyte (/Temat-PTP-3-satoshi-za-wizyte-140709)

Strony: 1 2


RE: PTP 3 satoshi za wizyte - sircreed - 22-11-2016 19:49

Nie wiem o co się czepiasz, linki są też czyste i jak nie chcesz to nie korzystaj.
Ja średnio co tydzień półtora wyciągam 100k sato za praktycznie nic nierobienie.


RE: PTP 3 satoshi za wizyte - mikuss - 22-11-2016 19:54

(22-11-2016 19:49)sircreed napisał(a):  Nie wiem o co się czepiasz, linki są też czyste i jak nie chcesz to nie korzystaj.
Ja średnio co tydzień półtora wyciągam 100k sato za praktycznie nic nierobienie.

o to pasożycie, że nie wkładamy w czyjś temat swoich refilnków nie ważne czy z czystymi czy bez linkami - jak nie rozumiesz regulaminów tzn że nie dorosłeś do korzystania z tego forum
o matko to milionerem drugim zostaniesz z podróbek autosurf razem z wiesiek beka
Tylko śpiesz się by zdążyć nim zostać bo jak się lorynowi do d.py dobiorą za działalność bez dg to zamkną te cudaki i milionerem już nie zostaniesz


RE: PTP 3 satoshi za wizyte - nik5pl - 22-11-2016 21:31

(22-11-2016 19:54)mikuss napisał(a):  
(22-11-2016 19:49)sircreed napisał(a):  Nie wiem o co się czepiasz, linki są też czyste i jak nie chcesz to nie korzystaj.
Ja średnio co tydzień półtora wyciągam 100k sato za praktycznie nic nierobienie.

o to pasożycie, że nie wkładamy w czyjś temat swoich refilnków nie ważne czy z czystymi czy bez linkami - jak nie rozumiesz regulaminów tzn że nie dorosłeś do korzystania z tego forum
o matko to milionerem drugim zostaniesz z podróbek autosurf razem z wiesiek beka
Tylko śpiesz się by zdążyć nim zostać bo jak się lorynowi do d.py dobiorą za działalność bez dg to zamkną te cudaki i milionerem już nie zostaniesz

PTP Loryna zlicza obecnie najlepiej jak na polską stronę. Szeryfie forum, zluzuj trochę.


RE: PTP 3 satoshi za wizyte - kubagrzybowski - 23-11-2016 22:02

poszlo z refa


RE: PTP 3 satoshi za wizyte - PePisek - 03-12-2016 15:26

z refka Big Grin


RE: PTP 3 satoshi za wizyte - andrzejjan_ - 06-12-2016 22:59

poszło z ref


PTP 3 satoshi za wizyte - Hybrid1990 - 09-12-2018 20:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.