Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bony bah 7euro, 11zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bony bah 7euro, 11zł (/Temat-Bony-bah-7euro-11zl-140046)

Strony: 1 2


RE: Bony bah 7euro, 11zł - Adriano42 - 02-11-2016 15:44

(02-11-2016 15:22)Filip_Sony napisał(a):  Nie mogę wystawić tego w dziale sprzedam, bo nie mam tyle postów, nieprawdą jest co piszesz, zasada była prosta i przejrzysta, napisalem co ma ktoś napisać dokładnie. Nie mam pretensji, że zwrócił mi uwagę bo to rozumiem, ale wkurzył mnie ta głupia emota i oskarżeniem do admina. Ale ok, rozumiem. Wystawiamy właśnie na Allegro za 15, a osoby które miały chęć kupić za 11zl przepraszam ale podziekujcie mikussowi. A Ty łap ten bon na priv, nie jestem oszustem. Do zamkniecia

To ja dorzucę swoje % do i może zamiast warna po prostu zbanować go? Huh

W końcu piszę, że nie jest oszustem, że daje bon na PW, a gucio daje, żadnego bonu niema beka


Kod jednak dotarł Tongue

Tępić takie osoby, szkoda tracić miejsca na forum dla nich Cool Próbują za wszelką cenę oszukać "system" forum aby dodać post, za zwrócenie uwagi robią żałosne akcje, obrażają normalnych użytkowników, a do tego pretensję mają bo ktoś dba o porządek na forum...


Bony bah 7euro, 11zł - Majka - 02-11-2016 17:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.