Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Klawiatura mechaniczna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Klawiatura mechaniczna (/Temat-Klawiatura-mechaniczna-139972)

Strony: 1 2


RE: Klawiatura mechaniczna - sulliwan93 - 02-11-2016 16:29

(02-11-2016 09:25)4EverSky napisał(a):  
(01-11-2016 22:38).::Nicko::. napisał(a):  
(31-10-2016 12:43)4EverSky napisał(a):  Witam jaka jest różnica między tymi 2 klawiaturami?

http://www.komputronik.pl/product/225426/razer-blackwidow-2014.html?gclid=CjwKEAjw19vABRCY2YmkpO2OzTsSJAAzEt8sU4v38C_0ci46RmcAVyJ7wuprtspw​hDuvZX7NN-pUMBoCptjw_wcB&gclsrc=aw.ds

https://www.morele.net/klawiatura-razer-blackwidow-ultimate-2014-rz03-00384500-r3m1-637232/?gclid=CjwKEAjw19vABRCY2YmkpO2OzTsSJAAzEt8sa-AfB88AGNaDLG-oknK9jAsSF0bQjLWXNZhgAjyirhoCdrvw_wcB&gclsrc=aw.ds


Jeżeli znacie jakąś dobrą klawiaturę mechaniczna do 300 zł dajcie znać bo przygotowuje się do zakupu Smile

Nie lepiej kupić inną klawiaturę mechaniczną zamiast płacić za markę?

Posiada unikalne switche których nigdzie indziej nie spotkasz.


A co do tych 2 klawiatur wie ktoś jaka różnica w nich oraz czemu taka cena


Bo to dwie inne strony. Zobacz sobie ceny czegokolwiek na obydwu stronach - w większości przypadków będą inne. Dlatego zanim cokolwiek kupię, to przeglądam sobie większość serwisów/stron z elektroniką.

Weź ta bloody co polecałem, warta swojej ceny. Na pewno lepsza od rakzera. Zresztą możesz ją zwrócić we większości sklepów, jak Ci się nie spodoba.


RE: Klawiatura mechaniczna - maslanka80 - 20-11-2018 21:00

Moim zdanie RAZER na bardzo dobre klawki i cena 300zł to nie cena marki. Po prostu są konkretnie wykonane i raczej uszkodzić je ciężko .

Z doświadczenia odradzam firme STEELSERIES kupiłem sobie model APEX M800 i niby piękna, full opcji illuminacji, atnyghosting na wszystkie klawisze, macro też, mega cicha. Ale ma zajebistą wadę. Bardzo szybko łamią się klawisze bo są na plastikowe zaczepy facepalm . Co prawda wysłałem po 3miesiacach z reklamacją to wymienili klawisze na lepsze, ale tylko te co były popekane i po roku mam kolejną kolekcje rozwalonych klawiszy facepalm .

Mam dwie myszki Razzer i jedna ma 6lat drógą dostałem w tamtym roku na gwiazdkę i jak mi padł rollscroll na wakacje to Razer bez wnikania od razu podarował mi nową myszkę i odnowił gwarancję na kolejne 24 miesiace . Lol

Wraz z RAZER polecam na równi LOGITECH.


RE: Klawiatura mechaniczna - saiken - 24-11-2018 22:09

Polecam Hyperx Alloy FPS swietna klawiatura Wink


RE: Klawiatura mechaniczna - maslanka80 - 25-11-2018 22:05

(24-11-2018 22:09)saiken napisał(a):  Polecam Hyperx Alloy FPS swietna klawiatura Wink

Widziałem u kumpla i z tego co wiem to klawka się sprawdza bo chwali .