Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co najlepiej wrzucać na PPA, żeby użytkownicy chcieli wypełniać surveye? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co najlepiej wrzucać na PPA, żeby użytkownicy chcieli wypełniać surveye? (/Temat-Co-najlepiej-wrzucac-na-PPA-zeby-uzytkownicy-chcieli-wypelniac-surveye-139225)

Strony: 1 2


RE: Co najlepiej wrzucać na PPA, żeby użytkownicy chcieli wypełniać surveye? - Powel1112 - 14-10-2016 14:10

Cytat:

(11-10-2016 19:06)Powel1112 napisał(a):  Hacki do gier odpadają, bo są nielegalne, a trudno je samemu zrobić. Filmów nikt nie będzie chciał pobierać, a grę trudno spriracić. To co w takim razie wrzucać?

Czy hacki muszą działać?


RE: Co najlepiej wrzucać na PPA, żeby użytkownicy chcieli wypełniać surveye? - Akaishi909 - 14-10-2016 22:10

(14-10-2016 14:10)Powel1112 napisał(a):  
Cytat:

(11-10-2016 19:06)Powel1112 napisał(a):  Hacki do gier odpadają, bo są nielegalne, a trudno je samemu zrobić. Filmów nikt nie będzie chciał pobierać, a grę trudno spriracić. To co w takim razie wrzucać?

Czy hacki muszą działać?

Ostatni działajacy hack jaki widziałem był gdzieś w 2006 może 2008 roku jak gry mmo jeszcze w polsce nie były strasznie popularne i grało się tylko w gothica xD Mam nadzieję, że rozwiałem twoje wątpliwości =D Jeżeli nie grasz w gry to mała podpowiedź ode mnie, w większość gier wygląda tak.
1. Najlepszy przedmiot możesz tylko kupić, taki se 1/5 tego możesz zdobyć grając.
2. Najlepszy przedmiot możesz kupić, albo próbując go zdobyć grając pierdyliard godzin
3. Nie możesz kupić najlepszego przedmiotu, ale możesz kupić gold za który kupisz szybciej przedmioty potrzebne do twojego przedmiotu.
4. Tych jest najmniej, bo z nimi to jak z życiem. Chcesz to mieć to się postaraj.

Mam nadzieję, że rozwiałem twoje wątpliwości co do hacków =D