Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Money2Money- Paweł Mi******* - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Money2Money- Paweł Mi******* (/Temat-Money2Money-Pawel-Mi-137594)

Strony: 1 2


RE: Money2Money- Paweł Mi******* - adik7276 - 08-09-2016 19:09

Trzeba być na prawdę zdesperowanym żeby zakładać konto w każdym banku i jeszcze pożyczki brać.


RE: Money2Money- Paweł Mi******* - twardy - 08-09-2016 19:24

Jak masz czas i dobra pamiec, zeby to wszystko pozamykac, splacic oraz wypelnic inne warunki... to te pieniadze sa tak naprawde za nic. Ludzie w buxach klikaja czy reklamy w mxr, co kto lubi.


RE: Money2Money- Paweł Mi******* - Captain - 09-09-2016 00:14

A jak jest z zamykaniem takich kont? Nie ma jakiś haczykow w regulaminach i problemow i nie będzie potem tak, ze konta nie można zamknąć przez jakiś czas a naliczają się co miesiac jakieś oplaty za prowadzenie, karte czy cos?


RE: Money2Money- Paweł Mi******* - vPLN.dll - 09-09-2016 06:45

Za kartę to w większości banków naliczają pondze, jeśli oczywiście nie wyrobisz limitu.


RE: Money2Money- Paweł Mi******* - Pan Inwestor - 09-09-2016 08:23

Zależy od banku. Niektóre mają w regulaminie, że należy takie konto trzymać pół roku, inne nie mają nic o tym. Jeśli wyrobisz limity np. obrót 300zł/m-c kartą to jest ona bezpłatna. Czasem trzeba np zasilić konto 500-1000 pln aby uniknąć opłaty. W większości przypadków można przelewać pieniądze z własnych kont i też zaliczy. Ogólnie to za każdym razem kłania się regulamin. I można by opisać gdzie i jakie opłaty w jakim banku, ale oni zmieniają te dane dosyć często, więc najlepiej czytać przed kliknięciem założenia konta. Innego rozwiązania nie ma.


RE: Money2Money- Paweł Mi******* - jedi.k - 09-09-2016 08:43

Też mnie to ostatnio zaczeło zastanawiać Big Grin
Ale jakim trzeba być nieogarem, żeby pakować się w takie bagno...


Money2Money- Paweł Mi******* - nitram - 25-01-2017 13:04

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.