Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodawanie do grup przez konto matke - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dodawanie do grup przez konto matke (/Temat-Dodawanie-do-grup-przez-konto-matke-136560)

Strony: 1 2 3


RE: Dodawanie do grup przez konto matke - aero2 - 04-08-2016 09:43

Ja to sobie matkę sam tworzę zapraszając się do 100 grup dobiję i starczy do syta na bota i tak TechByte wyśle max. 86 postów, na razie trochę grup dodaje na fejki i nie ma żadnego bana, tak samo zaproszenia do grup z matki trzeba pilnować max. 30 zawsze musi być powyżej jest ban.


RE: Dodawanie do grup przez konto matke - mahuzz - 04-08-2016 09:57

FB to gruba sprawa. Ciężko się tam teraz wbić. Tym ciężej świeżym earnerom - ja osobiscie uwazam, ze jak ktos umie to tam zarobi, ale zbytnio nie ma juz czego szukac.


RE: Dodawanie do grup przez konto matke - Raverssis - 04-08-2016 10:02

(04-08-2016 09:43)aero2 napisał(a):  Ja to sobie matkę sam tworzę zapraszając się do 100 grup dobiję i starczy do syta na bota i tak TechByte wyśle max. 86 postów, na razie trochę grup dodaje na fejki i nie ma żadnego bana, tak samo zaproszenia do grup z matki trzeba pilnować max. 30 zawsze musi być powyżej jest ban.

Też bym tak robił, tylko po 1 dodanej grupie ban 1h na zapraszanie :v


RE: Dodawanie do grup przez konto matke - aero2 - 04-08-2016 13:36

Jednak potwierdzam, koniec zarabiania w grupach Facebook, ban na dowód cały czas jest, a zmieniam wszystko, nawet nie zdążę zacząć spamować.Sad


RE: Dodawanie do grup przez konto matke - Toskan - 04-08-2016 13:44

Troche zmudne,ale dzialajcie 'z palca' 100grup to nie tak wiele Wink


RE: Dodawanie do grup przez konto matke - mahuzz - 04-08-2016 14:19

(04-08-2016 13:36)aero2 napisał(a):  Jednak potwierdzam, koniec zarabiania w grupach Facebook, ban na dowód cały czas jest, a zmieniam wszystko, nawet nie zdążę zacząć spamować.Sad

Ja już tak mam od dawna, pisałem w dzienniku. Nic nie pomoże Wink


RE: Dodawanie do grup przez konto matke - SKOR514 - 04-08-2016 14:53

A próbował ktoś przez Tor wejść (tą przeglądarkę co do darknet-u)? FB jest przystosowane do tego, żeby wchodzić przez cebulę, a tam jakby nie było IP zmienia się co parę minut, to może by pomogło?


RE: Dodawanie do grup przez konto matke - aero2 - 04-08-2016 14:56

@[SKOR514]
Zmiana IP nic nie już nie daje, próbowałem internetu Plusa, Play, aero2 to samo, ban na dowód i do widzenia.


RE: Dodawanie do grup przez konto matke - SKOR514 - 04-08-2016 15:03

@[aero2]
Ja tam wszystko robię przez VPN-a i incognito w chromodo i z matki mogę luźno dodać kilka kont łacznie do 500-700 grup. Później blokada na 2-3h na dodawanie i tyle. Tyle, że ja mam stażowe matki, które weryfikowałem dowodem i telem (może na sprzedaż będą, jakby ktoś coś Jerk2 ). Ale ze spamem lipa. FB ukrywa mi posty na grupach i tyle roboty...


RE: Dodawanie do grup przez konto matke - Raverssis - 04-08-2016 20:00

Jakby ktoś dalej miał z tym problem, to chyba znalazłem rozwiązanie. Należy dodać parę znajomych do konta i zweryfikować numer telefonu. Po tym lepiej chwile odczekać i nie przesadzać z dodawaniem do grup (max 20 potem chwile przerwy i od nowa). Nie wiem jak wam ale mi działa Big Grin Big Grin