Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Problem z wyświetlaniem ptzplace - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Problem z wyświetlaniem ptzplace (/Temat-Rozwiazane-Problem-z-wyswietlaniem-ptzplace-1361)

Strony: 1 2


RE: Problem z wyświetlaniem ptzplace - ochoc - 18-02-2010 10:41

Równiez mam ten problem od 14 lutego. Odswiezałem strone co kilka s i dupa;d nie wyswietla mi sie. Lockerz.com działa tylko nie ptzplace
wie ktos ocb? Spróbowałem przez proxy i poszło. Pewnie ban? Wie ktos jak odbanowac? ;/


RE: Problem z wyświetlaniem ptzplace - johnny86 - 18-02-2010 11:44

tak ban na adres IP napisac do nich o odblokowanie


RE: Problem z wyświetlaniem ptzplace - ochoc - 18-02-2010 11:52

A mozesz mi napisac tresc takiego maila i pod jaki adres wysłac?Smile


RE: Problem z wyświetlaniem ptzplace - Luinehil - 18-02-2010 15:13

Napisałam do nich cztery maile w ciągu miesiąca i do tej pory mi nie odpisali...


RE: Problem z wyświetlaniem ptzplace - Adik1818 - 18-02-2010 17:15

ja od razu wysłałem do nich maila, a oni odpisali mi ze duzo ludzi dzisiaj nie można sie zalogować. I myślę wtf automatyczna odpowiedz?? i kilka dni temu mi piszą ze mam wyczyścić ciasteczka co już ze 100 razy zrobiłem ale jak wszedłem w ten dzień na ptzplace to co?? o dziwo normalnie działało.


RE: Problem z wyświetlaniem ptzplace - ochoc - 18-02-2010 19:11

Mozesz mi napisac co wysyłałes do nich?


RE: Problem z wyświetlaniem ptzplace - Adik1818 - 18-02-2010 20:42

Hello
I had a very big problem during january redemption and this problem is still not solved.
I can't get access to http://ptzplace.lockerz.com/
I don't know how it happened, but I couldn't fully participate in january redemption and I'm not pleased with that.
This problem appeared when I was refreshing frequently ptzplace site to grab my dream prize! It was me, not any bot! I was so excited and then... I couldn't get acces!!!
Please help me.
Jest to nieco uproszczona wersja tego maila który przesłała mi użytkowniczka: "Luinehil" ktorej bardzo dziękuje za pomoc, mam nadzieje za tobie również uda się szybko z tym poradzić.


RE: Problem z wyświetlaniem ptzplace - Luinehil - 19-02-2010 09:56

Mi dzisiaj weszło PTZ place, o dziwo! Mogłam wybrać falę, w której chce się uczestniczyć na restocku.
Może już znieśli ten ban czy co? Oo


RE: Problem z wyświetlaniem ptzplace - ochoc - 19-02-2010 10:15

Mi nie zniesli nadal mam Tongue a kupowalem fale przez proxy xD


[Rozwiązane][Rozwiązane]Problem z wyświetlaniem ptzplace - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.