Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Referral Commission Pool - Gwarantowane Prowizje z Poleconych... Bez Poleconych =) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Referral Commission Pool - Gwarantowane Prowizje z Poleconych... Bez Poleconych =) (/Temat-Referral-Commission-Pool-Gwarantowane-Prowizje-z-Poleconych-Bez-Poleconych-135812)

Strony: 1 2 3


RE: Referral Commission Pool - Gwarantowane Prowizje z Poleconych... Bez Poleconych! - Matthew98 - 16-07-2016 18:55

Nikt nie powiedział że jest "najlepszym" rekruterem na świecie i nikt nic nie powiedział o zaufaniu.

Od lat jest jednym z najbardziej znanych promotorów w tej niszy i wiadomo, że to prawdziwa osoba a nie fejkowy profil założony przez Raviego z Indii.

Admin zarabia (głównie z revshare obecnie, ale też inne formy marketingu) po kilka tysięcy USD dziennie, więc naprawdę średnio opłaca mu się niszczyć swoją ciężko wypracowaną markę i cały biznes dla jednorazowej ucieczki z kasą użytkowników. Bardziej chodzi mu o wypromowanie się, bo jako admin ma większy rozgłos niż jako promotor.

Jego osoba jedynie sprawia że program ma większe szanse na długoterminową działalność, ale nic nie gwarantuje i nikt nic takiego nie pisał.

System cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i prawdopodobnie będzie jednym z największych jeśli nie największym launchem tego roku.

Ja mam bardzo duże oczekiwania wobec programu, ale to tylko moja opinia. Znam admina dłuższy czas i dlatego pewnie inaczej do tego podchodzę, ale czas pokaże że nie posypywałem tematu brokatem Smile


@EDIT Co do Referral Commission Pool bo były pytania: napisałem do admina i tak, trzeba będzie mieć tylko jedną paczkę. Czyli można będzie dostawać prowizje przy wkładzie od $5 (chociaż niekoniecznie polecam wchodzenie w revshare z minimalnym kapitałem - to chyba oczywiste)


RE: Referral Commission Pool - Gwarantowane Prowizje z Poleconych... Bez Poleconych =) - Matthew98 - 16-07-2016 21:33

Update o problemach z serwerem
https://www.facebook.com/drew.burton.963/videos/vb.100009305535588/1648151278838374/?type=2&theater

Okazuje się że forma zajmująca wzięła za to $4000 i... dała ciała. Więc nastąpi zmiana usługodawcy.


RE: Referral Commission Pool - Gwarantowane Prowizje z Poleconych... Bez Poleconych =) - Pan Inwestor - 16-07-2016 21:40

Dubel w zasadzie: http://zarabiam.com/Temat-Program-topowego-rekrutera-w-revshare-MY24HOURINCOME-paczka-od-5-120-ROI-135308?page=3


RE: Referral Commission Pool - Gwarantowane Prowizje z Poleconych... Bez Poleconych =) - djMruczekk - 16-07-2016 22:15

Grrr strona nie działa Smile Z takimi problemami skończy jak modestrevshare xD


RE: Referral Commission Pool - Gwarantowane Prowizje z Poleconych... Bez Poleconych =) - Matthew98 - 16-07-2016 23:31

Jest 30 dni do startu, więc jest sporo czasu żeby wyłapać niedociągnięcia Smile

Wykupił najdroższy hosting (który w teorii dałby radę obsłużyć bazę danych Facebooka) a dali ciała po całości Undecided No ale co zrobisz... trzeba czekać na nowy serwer


RE: Referral Commission Pool - Gwarantowane Prowizje z Poleconych... Bez Poleconych =) - Matthew98 - 17-07-2016 11:11

[Obrazek: fap.jpg]

Jak widać admin ma dość nietypowe rezultaty w revshare - właśnie przekroczył 500,000 paczek w Fort Ad Pays

Miejmy nadzieję że program będzie miał równie dobre wyniki Smile


RE: Referral Commission Pool - Gwarantowane Prowizje z Poleconych... Bez Poleconych =) - szarydg - 17-07-2016 11:22

hmm brzmi ciekawie chyba przetestuję


RE: Referral Commission Pool - Gwarantowane Prowizje z Poleconych... Bez Poleconych =) - Matthew98 - 17-07-2016 18:57

Pewna osoba napisała mi na Facebooku że wypłaty jednak będą nielimitowane zamiast $1,000 dziennie (7 dni w tygodniu), ale jeszcze nie potwierdziłem tego bezpośrednio u admina.

Nowy serwer już na chodzie, strona powinna działać bez zarzutu. 2,000+ rejestracji w systemie w ciągu 1.5 doby!


RE: Referral Commission Pool - Gwarantowane Prowizje z Poleconych... Bez Poleconych =) - Matthew98 - 18-07-2016 00:43

Do wygrania $100 i więcej!
Cytat:$100 giveaway time...
It's Drew here lets start a viral YouTube marketing campaign :-)
Step 1) upload a video to YouTube 30sec to 1:30sec long (please do video in your Language)
Step 2) The subject of the video can be your feeling on the growth of the site we are over 2000 members and the sites been up for only 18 hours...
Step 3) title of your video is: my 24 hour income with (your name)
Step 4) put in video description your referral link and your Facebook page link.
We are starting something huge together let's move this to YouTube now :-)
See the video below for more info!
https://www.facebook.com/drew.burton.963/videos/1653598831626952/
Do wygrania $100
Krok 1) wrzucić film na YT długości 0.5-1.5 minuty (wideo w swoim języku)
Krok 2) Tematem filmiku mogą być twoje odczucia w kwestii rozwoju programu jako że jest nas już ponad 2000 a strona działa tylko od 18 godzin
Krok 3) Tytuł filmu: my 24 hour income with (twoje imię)
Step 4) Do opisu dodaj swój reflink i link do swojego profilu na Facebooku

Wkrótce będzie, więcej konkursów - do wygrania będą laptopy, tablety i inne takie tam Smile


RE: Referral Commission Pool - Gwarantowane Prowizje z Poleconych... Bez Poleconych =) - Matthew98 - 18-07-2016 11:16

Firma odpowiedzialna za hosting musi jeszcze raz podrkręcić serwer, żeby pomieścić taką ilość użytkowników i prospektów wizytujących stronę. Obecnie na stronie przebywa 4000 do 6000 osób w tym samym czasie i nasz ranking w Alexa podskoczył o ponad 150,000 miejsc w ciągu ostatnich 10 godzin!!!

Wideo update https://www.facebook.com/drew.burton.963/videos/1653852068268295/