Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Btccpools - Nowa "Stara" Kopalnia - 15 KH/S Na Start Gratis - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Btccpools - Nowa "Stara" Kopalnia - 15 KH/S Na Start Gratis (/Temat-Btccpools-Nowa-Stara-Kopalnia-15-KH-S-Na-Start-Gratis-135110)

Strony: 1 2


RE: Btccpools - Nowa "Stara" Kopalnia - 15 KH/S Na Start Gratis - todek78 - 19-07-2016 10:36

Wykorzystują to, że ktoś nie zobaczy literki 'S' i wpłaci kasę w 'realną' kopalnię.
Powiem szczerze, że dziwi mnie to, że ludzie, którzy działają już jakiś czas w Internecie dają się łapać na takie coś i promują na facebooku jako realną kopalnię nie sprawdzając wcześniej tego w 100%.
Pojawia się realna możliwość inwestycji w prawdziwej kopalni i zysk 10-20% miesięcznie bez konieczności polecania i budowania zespołów, to tego nie zauważają, a hyipy i z założenia scamy co raz nowe reklamują... CO z tego, że do BCN trzeba minimum 600$? Ja wolę tam włożyć 5000$ i dłużej czekać na zysk, ale wiedząc, że tylko zniknięcie BTC i giełd wpłynie na stratę moich pieniędzy niż wciągać ludzi w coś co jutro może przestać istnieć Wink
Na szczęście są też ludzie, którzy szybko wyłapią takie oszustwa i dzielą się tą wiedzą chroniąć wiele osób przed stratą. Chwała im za to Smile


RE: Btccpools - Nowa "Stara" Kopalnia - 15 KH/S Na Start Gratis - rafi213 - 19-07-2016 11:32

Już wszystko jasne, jedna osoba z FB skontaktowała się z prawdziwą kopalnią i oni nie mają nic wspólnego z tym hyipem.
Hyip najprawdopodobniej to zwykła piramida, lub co wątpie zarabiają na handlu btc.
Radze wchodzić bardzo ostrożnie lub sobie odpuścić po prostu aby za jakiś czas nie byc bardzo rozczarowanym


RE: Btccpools - Nowa "Stara" Kopalnia - 15 KH/S Na Start Gratis - znikad - 19-07-2016 12:06

Jestem u paru różnych ludzi w newslaterach , i wczoraj zauważyłem że już btccpools podciągają pod prawdziwą kopalnie


RE: Btccpools - Nowa "Stara" Kopalnia - 15 KH/S Na Start Gratis - rafi213 - 19-07-2016 12:10

ale to o niczym nie świadczy, jedynie o tym że pełno jest nieuczciwych naganiaczy na FB, a forum jest po to aby się ostrzegać i sobie wzajemnie pomagać także.


RE: Btccpools - Nowa "Stara" Kopalnia - 15 KH/S Na Start Gratis - znikad - 19-07-2016 12:16

no napisałem to w kontekście że już to wykorzystują by naganiać ludzi.


RE: Btccpools - Nowa "Stara" Kopalnia - 15 KH/S Na Start Gratis - znikad - 04-08-2016 11:32

strona od paru dni nie dostępna Sad


Btccpools - Nowa "Stara" Kopalnia - 15 KH/S Na Start Gratis - Hybrid1990 - 10-03-2020 10:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.