Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BTC i pochodne raz jeszcze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: BTC i pochodne raz jeszcze? (/Temat-BTC-i-pochodne-raz-jeszcze-134982)

Strony: 1 2


RE: BTC i pochodne raz jeszcze? - Acrith - 28-06-2016 00:43

Tho pamiętaj, że zawsze możesz stracić. Tho na dłuższą metę jest zysk, bo house zawsze wygrywa.


RE: BTC i pochodne raz jeszcze? - Acrith - 28-06-2016 11:02

Zaraz 12:00, więc czas na zaznaczenie co się odczyniło!

1. BitcoinTube idzie stabilnie, +100BVP, zostały cztery dni do pierwszych płatnych filmów!

[Obrazek: RsH52HD.png]

2. Na PokeBits nie mam aż tak dużo czasu, ale klikam ile mogę. Było 7137, jest 7723, czyli marne +586 satoshi.

[Obrazek: ILXnz6o.png]

3. Liga bez zmian
4. Inwestycja na godzinę 12:00 wygląda tak:

[Obrazek: JP5utKi.png]

+18 bits = +1800 satoshi z faucetu.
3092.31 bits - 3043.55 bits = +48.76 bits = +4876 satoshi z inwestycji w Bankroll. W ogóle dzisiaj inwestorzy mieli gigantyczny profit, nie dziwię się, że tyle wpadło. Big Grin

Wszystko oczywiście idzie w bankroll, zobaczymy co się z tym stanie do północy. :^). Na ten moment w bankrollu: 3110.31 bitsów (311031 satoshi)


RE: BTC i pochodne raz jeszcze? - Acrith - 28-06-2016 23:38

Dzisiejsza noc jest ciekawa. Dużo obserwowałem, mało robiłem i wyciągałem wnioski.

1. BitcoinTube dopiero za 12h
2. PokeBits grany, ale nie aż tak bardzo.

[Obrazek: BV60eqg.png]

Ok. 1.1k+ satoshi.

3. Liga siedzi, ale coś z niej będzie za niedługo. Również mam pewien plan, ale o tym innego dnia \Big Grin/

4. Inwestycja. Klucz tego postu, zabawne rzeczy się dzieją. Zacznę najpierw od mojego stanu konta:

[Obrazek: JiM4ZU9.png]

Jak widzicie, moja inwestycja w Bankroll diametralnie na minus. Było 3110 bitsów, zostało 3036 bitsów (-7400 satoshi), no i z faucetu dobiłem 56 bitsy (+5600 satoshi), co daje mi ogólny wynik -2200 satoshi. Czemu?

Znalazła się osoba bądź grupa osób, która odrobinę oczyściła platformy partnerskie MoneyPot. Dokładniej wypadło z obiegu paręnaście/dziesiąt BTC (30-50?) i profit inwestorów gwałtownie spadł z +400btc do +380btc. Innymi słowy dosyć mocna strata, tutaj na mnie się odbiła niezbyt dużym echem, niektórzy mogli stracić dużo - dużo więcej. Myślę, że przez noc parę ludzi zbustuje, jeżeli Bankroll pospada jeszcze parę dni (a będę go obserwować), to będę wycofywać inwestycje w godzinach szczytu. Zobaczymy co się stanie tej nocy!


RE: BTC i pochodne raz jeszcze? - Acrith - 29-06-2016 11:51

>Inwestor profit spadł z 380btc na 350btc
>Straciłem kolejne 6k satoshi

Poczekam aż się ustabilizuje. Zakładam, że skoro max bet w platformie to np. 12btc, a zeszło już parędziesiąt btc z bankrollu, to lepiej wycofać środki aż gościu zbustuje.

Notki za południe nie będzie. Mam za mało czasu. :<