Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
mentor - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: mentor (/Temat-mentor-134505)

Strony: 1 2


RE: mentor - richbutterfly - 13-06-2016 18:24

(13-06-2016 18:22)twardy napisał(a):  
(13-06-2016 18:20)richbutterfly napisał(a):  
(13-06-2016 18:14)sonyericsson napisał(a):  moglbym sprobowac z tymi subami Wink

No widzisz, a ja pamiętam że na forum jest ktoś od tego.
http://zarabiam.com/Temat-NOWOSC-MENTORING-SUB-SMS-mysc-121991

Cytat:Rekrutacja zostaje wstrzymana

Mój błąd, po prostu nie śledziłem.


RE: mentor - Lajkus - 13-06-2016 18:45

Mentorzy w tej branży to bezsens, i tak dadzą ci poradnik, albo powiedzą to co jest na forum, nikt kury która daje złote jajka nie daje, tak to już jest. Lepiej powoli dążyć do wiekszych zarobków, analizować swoje błędy, próbować zrobić coś najlepiej. Tym bardziej, ze w serwisach masz ludzi którzy chętnie pomogą, powiedzą co źle, co zrobić, aby zwiększyć konwersję. Wykup sobie dostęp do strefy, sporo przydatnych informacji. Odpuść sobie pseudo mentorów którzy i tak ci powiedzą "Zrób konto na fb, dodaj sie do grup i spamuj"..


RE: mentor - Veres - 13-06-2016 19:50

Polecam się przejść po dziennikach pracy, każdy zarabia w inny sposób i rzetelnie tam opisuję, a sponsor zawsze się znajdzie uwierz mi Smile


RE: mentor - jarekxD - 13-06-2016 22:02

Z góry Ci mówię, że zanim ktoś będzie chciał z Tobą współpracować to sam będziesz musiał zarobić chociaż trochę. Nikt nie będzie chciał wymieniać się wiedzą z kimś kto nic nie potrafi, a za darmo raczej nie dostaniesz dobrej pomocy.

ps. po prostu zacznij działać/czytać i tyle Smile


RE: mentor - Dzipsiok87 - 13-06-2016 22:10

(13-06-2016 18:45)Lajkus napisał(a):  Mentorzy w tej branży to bezsens, i tak dadzą ci poradnik, albo powiedzą to co jest na forum, nikt kury która daje złote jajka nie daje, tak to już jest. Lepiej powoli dążyć do wiekszych zarobków, analizować swoje błędy, próbować zrobić coś najlepiej. Tym bardziej, ze w serwisach masz ludzi którzy chętnie pomogą, powiedzą co źle, co zrobić, aby zwiększyć konwersję. Wykup sobie dostęp do strefy, sporo przydatnych informacji. Odpuść sobie pseudo mentorów którzy i tak ci powiedzą "Zrób konto na fb, dodaj sie do grup i spamuj"..


Dziwne bo ja robię szkolenia nie tylko dla tych co potrafią już działać w branży MLM czy Revshare, ale też dla tych kompletnie zielonych. Oczywiście nie wszystko wykładam na tacy początkującym, ale na pewno jest to duża wiedza od startu do polecania biznesu i rozwoju osobistego. Podsumowując to co napisałeś nie mierz wszystkich swoją miarą albo tym z czym się spotkałeś.


RE: mentor - patulsky1337 - 14-06-2016 03:40

A ja myślałem, że szukanie mentora sub sms już dawno przestało być modne...


RE: mentor - sonyericsson - 14-06-2016 10:48

(14-06-2016 03:40)patulsky1337 napisał(a):  A ja myślałem, że szukanie mentora sub sms już dawno przestało być modne...


a tu niespodziankaSmile


RE: mentor - KillereQ - 15-06-2016 19:50

Szukaj na forum Big Grin


RE: mentor - ivandzms - 16-06-2016 09:25

Raczej łatwo nie będzie, bo nikt nie chce sobie robić konkurencji zważając na to, że chcesz wszystko "na tacy". Zmień trochę nastawienie, bo szybko możesz się rozczarować tym e-biznesem


mentor - Artinesse - 03-03-2018 13:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.