Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na zdjęciach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie na zdjęciach (/Temat-Zarabianie-na-zdjeciach-133766)

Strony: 1 2 3


RE: Zarabianie na zdjęciach - dazy19 - 28-05-2016 10:41

Promujes, gdzies swoje dziela czy tylko Twoja praca z tym serwisem laczy sie jedynie z wrzuceniem ich na serwer ?


RE: Zarabianie na zdjęciach - Pracownia - 28-05-2016 10:58

Nigdzie nie promuje. Mam fanpage na Facebooku, ale on ma tylko 70 like.


RE: Zarabianie na zdjęciach - dazy19 - 28-05-2016 11:08

Heh ja tez buduje podobne imperium ale oparte na instagramie bardziej choc nie wiem czy ficker nie lepszy Smile dzieki za polecenie serwisu i powodzenia Smile


RE: Zarabianie na zdjęciach - Olszi - 28-05-2016 12:26

Co do studia na początek to tani i mobilne rozwiązanie to lampy reporterskie. W chacie rozlozysz nawet w nieduzym pokoju a i w plener możesz zabrać.
Takie przykładowe odemnie lampą Yongnuo za 2 stówki
[Obrazek: 3b1994986e54.jpg]
[Obrazek: fe846dcf6554.jpg]


RE: Zarabianie na zdjęciach - Pracownia - 28-05-2016 12:37

Dzięki za pomoc Big Grin Może zacznę wrzucać na instagram zdjęcia Big Grin A co do lamp to pierwsze muszę mieć zysk, żeby zainwestować w lampy Big Grin


RE: Zarabianie na zdjęciach - Pracownia - 28-05-2016 18:03

Dzień 2

Dzisiaj zrobiłem około 40 zdjęć, więc wieczór będzie pod znakiem obórki.

Shutterstock - dzisiaj nikt nie kupił, ale nie poddaje się Big Grin 66 aktywnych zdjęć Big Grin
Dzisiaj testowałem aplikację mobilną Foap, która również skupuje zdjęcia, ale robione telefonem. Jestem ciekaw czy grosza wpadnie Big Grin

Życzę miłego wieczoru Big Grin


RE: Zarabianie na zdjęciach - KiLo - 28-05-2016 21:34

Myślisz że canon 300d z kitowym obiektywem starczy na początek? Powodzenia Smile


RE: Zarabianie na zdjęciach - Pracownia - 28-05-2016 22:03

Starczy Wink wszystko zależy od Ciebie Wink jeśli masz dobre światło to każdy aparat robi dobre zdjęcia Wink jeśli nauczysz sie podstaw, zarobisz troszkę na shutterstock to i kupisz sobie lepszy sprzęt Wink życzę powodzenia i trzymam kciuki. Jak masz pytania to pisz śmiało Wink


RE: Zarabianie na zdjęciach - KiLo - 29-05-2016 11:09

Wytłumaczysz mi działanie tego Foapa? Dodałem 2 zdjęcia i jak ktoś ma je kupić?


RE: Zarabianie na zdjęciach - mnietuniema - 02-06-2016 16:19

W jaki sposób rozliczać się z takich dochodów?
Czy przypadkiem nie konieczne jest prowadzenie działalności gospodarczej?