Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ewhoring -"studnia bez dna" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ewhoring -"studnia bez dna" (/Temat-Ewhoring-studnia-bez-dna-132707)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - twardy - 02-05-2016 13:20

(02-05-2016 13:09)fejQ napisał(a):  Nie napisalem ze mnie to definitywnie smuci tylko ze mam mieszane uczucia. Nie oczekuje poklepania po plecach, wiec nie wiem skad takie wnioski? Tak, wole ewhoring niz pomiatanie mna za najnizsza krajowowa

Wiesz co, nie wiem za kogo sie tam uwazasz w srodku...
Czlowieku, przeciez prawda jest taka, ze jestes oszustem udajacym laske, ktory gada z obcymi facetami o obciaganiu wacka czy innych rzeczach (w koncu trzeba miec gadane, nie?). Nikim wiecej, wiec ten "wstyd" i poczucie wartosci (wyzszosci) sa raczej nie na miejscu.

To jak panienka na showupie, ktora pozuje z brzuchem i chce na rachunki... to nie wstyd pracowac za 7zl/h to po prostu bycie lasym na latwa kase. Wmawiaj sobie dalej, ze normalna praca to pomiatanie.


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - Karewer - 02-05-2016 13:33

(02-05-2016 13:20)twardy napisał(a):  
(02-05-2016 13:09)fejQ napisał(a):  Nie napisalem ze mnie to definitywnie smuci tylko ze mam mieszane uczucia. Nie oczekuje poklepania po plecach, wiec nie wiem skad takie wnioski? Tak, wole ewhoring niz pomiatanie mna za najnizsza krajowowa

Wiesz co, nie wiem za kogo sie tam uwazasz w srodku...
Czlowieku, przeciez prawda jest taka, ze jestes oszustem udajacym laske, ktory gada z obcymi facetami o obciaganiu wacka czy innych rzeczach (w koncu trzeba miec gadane, nie?). Nikim wiecej, wiec ten "wstyd" i poczucie wartosci (wyzszosci) sa raczej nie na miejscu.

To jak panienka na showupie, ktora pozuje z brzuchem i chce na rachunki... to nie wstyd pracowac za 7zl/h to po prostu bycie lasym na latwa kase. Wmawiaj sobie dalej, ze normalna praca to pomiatanie.
Pojęcie normalnej pracy w Polsce, a pracy w godziwych warunkach to zupełnie dwie inne sprawy. Godziwe warunki to takie, które zagwarantują Ci przeżycie, utrzymanie rodziny i odłożenie pieniędzy na drobne przyjemności. W Polsce ludzie dorabiają nie rzadko na 2 i 3 etacie nawet, żeby tylko mieć, co do garnka włożyć. Ludzie myślą o przeżyciu i własnej rodzinie, a w dupie mają jakąkolwiek moralność, bo za nią w sklepie niczego nie kupią. Każdy orze jak może. Zobacz jak to wygląda na zachodzie, a jak u nas. Rynek pracy u nas jest tak bardzo zepsuty, że nie chce mi się nawet tego komentować. Co z tego, że zarobisz 7 zł na godzinę, a 1400 zł na miesiąc, skoro mieszkanie z opłatami wyjdzie Ci 1500 zł? Gdzie jedzenie, a o małej przyjemności czy odłożeniu na wakacje z rodziną nie mówiąc?


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - fejQ - 02-05-2016 13:38

Wiem ze to co robie to oszustwo Wink ale wiekszosc metod zarobku opisywanych tu na forum to swego rodzaju oszustwaWink suby, premium itp to uczciwosc? Nie! To zwykle zarabianie na ludziach nie czytajacych regulaminu Wink

Praca za 7zl za godzine to nic innego jak wyzysk i brak poszanowania dla czlowieka. Dlatego wole ewhoring niz prace gdzie ktos mna pomiata za te marne 7zl. Jednoczesnie nie sadze by to byl wstyd. Dla wielu to niestety jedyne rozwiazanie.

Nie wmawiam sobie tez ze normalna praca to pomiatanie. Poza ewhoringiem mam tez normalna prace, gdzie pracodawca daje stawke godna wykonywanej pracy


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - mahuzz - 02-05-2016 13:52

Lepszy facet zarabiający na e-whoringu niż laska która daje dupy.


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - twardy - 02-05-2016 13:54

(02-05-2016 13:38)fejQ napisał(a):  Dlatego wole ewhoring niz prace gdzie ktos mna pomiata za te marne 7zl.

Ja na serio nie ogarniam. Sam soba pomiatasz. Rodzina, rodzice, siostra, zona dziewczyna, corka czy syn by toba pomiatali jakby sie dowiedzieli, ze naciagasz ludzi, udajesz laske i opowiadasz bezecenstwa zeby ci kase wyslali. beka Ty na serio tego nie widzisz? Powiem ci szczerze, ze ja osobiscie (wiem, ze cie to nie obchodzi) mialbym wiecej szacunku dla studentki z roksy, ciezarnej z showupa czy tirowki na drodze. Wiesz czemu? Bo tam przynajmniej maja odwage robic to osobiscie, pokazac twarz. A ty kurna jestes zwyklym oszustem beka W ogole, masz normalna prace a jeszcze sobie dorabiasz na boku na tym, masz kase ale co latwa kasa to latwa kasa, nie? Ty po prostu lubisz naciagac ludzi.


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - fejQ - 02-05-2016 14:01

Zgadzam się, że łatwa kasa to łatwa kasaWink a teraz sam sobie odpowiedz na pytanie, skoro gardzisz łatwą kasą to czego szukasz na tym forum? Masz misję umoralniania innych czy też szukasz informacji jak zarobić coś w łatwy sposób? "W ogole, masz normalna prace a jeszcze sobie dorabiasz na boku na tym, masz kase ale co latwa kasa to latwa kasa, nie?" a czy to ze mam prace to powinno mi zabronić dodatkowego zarobku?
Poza tym myślę, że wymiana zdań między Tobą a mną nie wnosi nic nowego ani do mojego ani do Twojego życia. Tak więc w tym miejscu kończę rozmowę z Tobą Wink


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - aero2 - 02-05-2016 14:10

Większość metod zarobków w internecie polega na kombinacji jak i wprowadzaniu ludzi w błąd, każdy orze jak może i jakie ma wykształcenie, które nie zawsze pozwala na znalezienie dobrze płatnej pracy, która nie będzie udręką od rana do świtu, przeważnie gdy trzeba fizyczne wykonywać pracę, także nie macie się o co kłócić koledzy, niech każdy robi swoje, a sumienie jeden ma, drugi nie ma go wcale, gdy do garnka na obiad nie ma co włożyć swojej rodzinie.


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - mlody16918 - 02-05-2016 14:11

Haha, ja nie wiem jak kolesie zdrowi na umyśle mogą się tym trudnić. Nie wiem ile musieliby mi płacić abym wypisywał z kolesiami jako jakaś babka, kiedy oni marszczą freda. To przechodzi ludzkie pojęcie Big Grin Wolałbym od rana do wieczora na budowie tyrać niż zarabiać w taki sposób.


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - twardy - 02-05-2016 14:20

(02-05-2016 14:01)fejQ napisał(a):  Zgadzam się, że łatwa kasa to łatwa kasaWink a teraz sam sobie odpowiedz na pytanie, skoro gardzisz łatwą kasą to czego szukasz na tym forum? Masz misję umoralniania innych czy też szukasz informacji jak zarobić coś w łatwy sposób? "W ogole, masz normalna prace a jeszcze sobie dorabiasz na boku na tym, masz kase ale co latwa kasa to latwa kasa, nie?" a czy to ze mam prace to powinno mi zabronić dodatkowego zarobku?
Poza tym myślę, że wymiana zdań między Tobą a mną nie wnosi nic nowego ani do mojego ani do Twojego życia. Tak więc w tym miejscu kończę rozmowę z Tobą Wink

Masz jakis problem z glowa. I to chyba nie jeden. Jak pisalem wyzej. Lubisz gadac z obcymi facetami o obciaganiu wacka i innych rzeczach? Luzik. Moze to nie o kase tylko chodzi, moze najzwyczaniej TO lubisz? Nie oceniam. Tylko jak juz zakladasz temat w dziale dyskusja to sie skup o co ci dokladnie chodzi. Cos tam pisales, ze ci smutno i w ogole dla ciebie ewhoring to sposob na zarobek bo nie bedziesz sie ponizal w pracy za 7zl... pozniej piszesz, ze masz normalna prace i pracodawca dba o ciebie. Jeszcze sugerujesz, ze to forum jest tylko dla oszustow... facepalm


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - maniek250 - 02-05-2016 15:16

@up A Ty co wysyłałeś ludziom doładowania za fotki na czatach że sie tak do niego rzucasz ? Big Grin