Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grafik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Grafik (/Temat-Grafik-132092)

Strony: 1 2


RE: Grafik - rojasQ - 20-04-2016 18:55

Moim zdaniem zawsze warto uczęszczać na kursy, które nas interesują. Ale pomyśl o tym poważniej, jeśli jesteś kreatywny i masz dobrą wyobraźnię do tworzenia grafik, bo jednak to jest potrzebne. Smile


RE: Grafik - szykiryki - 20-04-2016 20:12

(20-04-2016 18:52)Pakula napisał(a):  
(20-04-2016 12:44)szykiryki napisał(a):  Grafik w mojej robocie (agencja interaktywna) jest zarobiony na maksa

Agencja interaktywna zwał jak zwał jest to zwykła firma zajmująca się tworzeniem stron czy projektami do druku.
Slonce, nie chce Cie pouczac, ale nie masz zbyt szerokiego pojecia na temat pracy agencji interaktywnych i reklamowychSmile
I tak jak wspominalam nasz grafik dziala na zasadzie outsourcingu...(zguglowac, jak nie wiadomo co to Wink)
Ograniczone myslenie to ograniczone zarobki i perspektywy. Latwo to zauwazyc tutaj- niektorzy bez problemu wyciagaja setki dziennie, inni z wrodzonym malkotenctwem uwazaja, ze sie nie da. I dobrze, rownowaga musi byc. Bez odbioru, bo sie offtop robi


RE: Grafik - Pakula - 21-04-2016 00:52

(20-04-2016 20:12)szykiryki napisał(a):  
(20-04-2016 18:52)Pakula napisał(a):  
(20-04-2016 12:44)szykiryki napisał(a):  Grafik w mojej robocie (agencja interaktywna) jest zarobiony na maksa

Agencja interaktywna zwał jak zwał jest to zwykła firma zajmująca się tworzeniem stron czy projektami do druku.
Slonce, nie chce Cie pouczac, ale nie masz zbyt szerokiego pojecia na temat pracy agencji interaktywnych i reklamowychSmile
I tak jak wspominalam nasz grafik dziala na zasadzie outsourcingu...(zguglowac, jak nie wiadomo co to Wink)
Ograniczone myslenie to ograniczone zarobki i perspektywy. Latwo to zauwazyc tutaj- niektorzy bez problemu wyciagaja setki dziennie, inni z wrodzonym malkotenctwem uwazaja, ze sie nie da. I dobrze, rownowaga musi byc. Bez odbioru, bo sie offtop robi

Mam większe pojęcie niż Ci sie wydaje Smile Bez odbioru


RE: Grafik - Dzipsiok87 - 21-04-2016 08:11

Rób to co lubisz robić albo to co byś na prawdę chciał robić i na czym Ci zależy. Pasja to najważniejsze


RE: Grafik - MaLiN - 21-04-2016 09:16

Sam się "bawię" w grafikę. Nie jest to nic profesjonalnego, ale uczę się ciągle tego sam, bez żadnych kursów, jedynie tutoriale, gdy czegoś nie mogę zrozumieć. W szkole lubiłem plastykę, ale nie byłem też jakoś twórczy. Dla mnie bez sensu wydawać kasę na kursy, skoro i tak najwięcej nauczysz się na własnych błędach.


RE: Grafik - daniel42na - 21-04-2016 09:24

Nawiązując troche do tematu agencji interaktywnych, one nigdy nie zapłacą za wiele o ile działają dla polskich klientów. Wiele zapłacić mogą firmy z zagranicznym kapitałem, które działają właśnie na zasadach wymienionego wcześniej outsourcingu. Tyle, że taki frontendowiec, grafik, programista ma często w wymaganiach biegłą znajomość angielskiego i bezpośrednio jest wystawiony na klienta takiej zagranicznej firmy.
Tak czy siak obu stronom się to opłaca, bo pracodawcy mają względnie tańszą siłę roboczą która będzie pracować chętnie, bo zarobki przewyższają te nasze czasem nawet dwukrotnie.

Odpowiadając OP, to grafikiem się z kursu nie staniesz. Może się podszkolisz z narzędzi, ale musisz mieć przynajmniej minimalny zmysł, nie każdy to ma.
Popróbuj może z tym co znajdziesz w necie za free, obecnie w internecie jest mnogo kursów i narzędzi praktycznie za darmo, kosztuje Cię to tylko troche czasu.


RE: Grafik - Dan!el - 22-04-2016 11:21

Właśnie tez zastanawiałem sie czy po prostu nie użyć internetu do tej nauki i chyba skorzystam z tego. Smile


Grafik - Artinesse - 03-03-2018 13:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.