Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
E-Papierosy i liquid 0 - czy są zdrowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: E-Papierosy i liquid 0 - czy są zdrowe (/Temat-E-Papierosy-i-liquid-0-czy-sa-zdrowe-131577)

Strony: 1 2


RE: E-Papierosy i liquid 0 - czy są zdrowe - domin_dz - 14-04-2016 22:57

(14-04-2016 21:44)Takimyk napisał(a):  Przy efajku mam teraz na szlugi totalnie webane Smile wręcz drażni mnie smród papierosów.

Odkąd zacząłem używać EP nałogowo to mnie tak drażni dym papierosowy, że podczas zaciągania nim czuję się jakbym nigdy nie palił - wręcz brzydzi mnie, mam chęć puścić pawia.


RE: E-Papierosy i liquid 0 - czy są zdrowe - mikolaj90 - 15-04-2016 09:49

Co sądzicie o tych e-papierosach z allegro za 40-50 zl? Warto? Ja chcę tylko dla smaku i palić 0. Kolega poleca nunchaku vapros v3. Co o tym sądzicie?


RE: E-Papierosy i liquid 0 - czy są zdrowe - Takimyk - 15-04-2016 17:14

Jak chcesz wapczyć zerówki, to raczej nie ma co zaczynać. EP są świetne jeżeli nie możesz rzucić palenia, a bardzo chcesz przestać palić. Jak nie palisz szlugów i nie jesteś mocno uzależniony od nikotyny to naprawdę nie ma sensu.

Co do allegro, to 90% sprzętu, liquidów na allegro są to chińskie podróbki chińskich epapierosów, więc zakupy na allegro to mocno Ci odradzam, chyba że lubisz buble. Jak chcesz coś kupić to tylko w sklepach branżowych typu edym, peleon, goodwaper, poster88 - więcej znajdziesz tutaj - http://e-papierosy-forum.pl. Mają sprzęty markowe, często fajne promocje i można in zaufać, nie tak jak tym gnojkom na alledrogo.

Zestaw pod smak za 50zł ? beka Powiedź mi czy jak chcesz zjeść porządną kolację to idziesz do budy z kebabem i prosisz o samą bułkę ? Tongue


RE: E-Papierosy i liquid 0 - czy są zdrowe - minek123 - 29-04-2016 10:34

Nic to wspólnego ze zdrowiem nie ma


RE: E-Papierosy i liquid 0 - czy są zdrowe - thomasward - 29-04-2016 10:36

Tak samo jak nic wspólnego za byciem niezdrowym. Palenie zerówek jest właściwie równie szkodliwe, co oddychanie powietrzem w Wawie i zdrowsze, niż oddychanie powietrzem w Krakowie...


RE: E-Papierosy i liquid 0 - czy są zdrowe - niemrawy59 - 05-05-2016 13:36

E papierosy gorzej trują niż zwykłe papierosy, podobno


RE: E-Papierosy i liquid 0 - czy są zdrowe - bananmma - 15-05-2016 16:40

Truć nie trują na pewno ale jedyne co jest pewne to to, że w liquidzie też jest chemia jakaś. Na 100% są zdrowsze. Dlaczego za nie się teraz zabierają? Już jakieś zakazy i wymyślanie, kasa panowie, kasa.