Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy człowieka "renesansu" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy człowieka "renesansu" (/Temat-Dziennik-pracy-czlowieka-renesansu-131556)

Strony: 1 2


RE: Dziennik pracy człowieka "renesansu" - ToxicIce - 13-07-2016 21:47

Dzień 2 i 3:

Zarobek: $0.25

Co się działo przez te dwa dni:
-4 nowe konta pod spam fb (jeszcze nie używałem ich)
-rozwijam dwie grupy
-zaplanowanie postów na FP do końca tygodnia ( aktualnie posiadam 3 FP)

Ten zarobek w całości wyniki z kilku postów na mojej grupie. Rewelacji nie ma ale trzeba ciągle iść do przodu.

Mam jeden martwy FP z ilością polubień 21k. Co gorsza 80% polubień z tego FP to ludzie z Kostaryki , a stawka za ich kliknięcia jest "bezcenna".

Nie ma co się poddawać, w końcu każda stumilowa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.


RE: Dziennik pracy człowieka "renesansu" - tumcio1234 - 14-07-2016 00:21

Passywny przychód z adf.ly? Chyba planujesz cos innego za pare tygodni//miesięcy?


RE: Dziennik pracy człowieka "renesansu" - ToxicIce - 14-07-2016 08:47

(14-07-2016 00:21)tumcio1234 napisał(a):  Passywny przychód z adf.ly? Chyba planujesz cos innego za pare tygodni//miesięcy?

Tak planuje, jednak moim celem, który chciałbym osiągnąć to dniówki $17 na adf.ly. Przekonać się ile dni zajmie mi osiągnięcie takiego progu i jakiego zaplecza będzie wymagało.
Dlaczego $17? Bo $17*30(dni)*4(kurs $ w zaokrągleniu) = 2040PLN czyli druga pensja.

Tylko pytanie czy warto, skoro można przejść na coś innego i zwyczajnie przenieść ruch z adf.ly.