Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[FB] Weryfikacja przez dowod jak ominiac ?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [FB] Weryfikacja przez dowod jak ominiac ?? (/Temat-FB-Weryfikacja-przez-dowod-jak-ominiac-130541)

Strony: 1 2


RE: [FB] Weryfikacja przez dowod jak ominiac ?? - kadir - 06-04-2016 18:35

Nie da się ominąć, ale dalej nie rozumiem o co chodzi z tymi grupami? Po co fejka dodawać na grupy i tam spamować, co to daje?


RE: [FB] Weryfikacja przez dowod jak ominiac ?? - wachow - 01-09-2016 10:26

Kupie konta z weryfikacją dowodem!! Zapraszam na priv


RE: [FB] Weryfikacja przez dowod jak ominiac ?? - Captain - 01-09-2016 13:26

Ja tam bym im nie wysyłał dowodu. Ogólnie fb nie powinien żądać takich danych, nie ma do tego uprawnien. To zresztą może być nawet niebezpieczne wysyłanie mu skanów dowodu.


RE: [FB] Weryfikacja przez dowod jak ominiac ?? - execc - 02-09-2016 21:13

Korzystając z okazji chciałbym ogłosić chęć sprzedaży kont facebook po weryfikacji dowodem, więcej na priv Smile


RE: [FB] Weryfikacja przez dowod jak ominiac ?? - smagalaz - 03-09-2016 07:48

(01-09-2016 13:26)Captain napisał(a):  Ja tam bym im nie wysyłał dowodu. Ogólnie fb nie powinien żądać takich danych, nie ma do tego uprawnien. To zresztą może być nawet niebezpieczne wysyłanie mu skanów dowodu.

Raz musiałem wysłać i jedyne dane, jakie zostawiłem, to imię podane na Facebooku, nazwisko i data urodzenia (czyli to, co mam w profilu). Całą resztę (zdjęcie, imiona rodziców itd.) zamazałem. Wystarczyło Wink Tak że nie ma co popadać w paranoję.


RE: [FB] Weryfikacja przez dowod jak ominiac ?? - Pabloso - 18-01-2019 01:35

(02-09-2016 21:13)execc napisał(a):  Korzystając z okazji chciałbym ogłosić chęć sprzedaży kont facebook po weryfikacji dowodem, więcej na priv Smile

Chętny


[FB] Weryfikacja przez dowod jak ominiac ?? - Artinesse - 16-04-2019 20:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.