Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Zaawansowany amator" w SUB-SMS - dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: "Zaawansowany amator" w SUB-SMS - dziennik (/Temat-Zaawansowany-amator-w-SUB-SMS-dziennik-129786)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik Nowego w wielkim świecie zarobku [SUB-SMS] - nicooo - 24-10-2016 17:34

Gratulacje wyników,myśle,że z czasem osiągniesz coraz lepsze efekty swojej pracy Smile


RE: Dziennik Nowego w wielkim świecie zarobku [SUB-SMS] - sancte - 25-10-2016 11:33

Mam taką nadzieję! Smile


RE: Dziennik Nowego w wielkim świecie zarobku [SUB-SMS] - sancte - 31-10-2016 00:15

[Obrazek: WOW.png]



Takie tam z dzisiaj. Jest super, nie narzekam! Wink


RE: Dziennik Nowego w wielkim świecie zarobku [SUB-SMS] - piotrekprorok - 31-10-2016 00:37

No no, coraz lepiej Wink Powodzenia Cool


RE: Dziennik Nowego w wielkim świecie zarobku [SUB-SMS] - sancte - 01-11-2016 19:45

Witam wszystkich! Smile

Ostatnie dni bardzo mnie zdziwiły! Pozytywnie!
Wyniki na poprzednie dni, to średnio 110 zł!
Jestem bardzo zadowolony.

Tutaj screen z dzisiaj! Smile
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, tego mroźnego, 1 listopada!



[Obrazek: image.png]


RE: Dziennik Nowego w wielkim świecie zarobku [SUB-SMS] - ErgePL - 01-11-2016 20:19

Jak możesz to opisuj co zrobiłeś, a nie tylko same screeny zarobków wrzucasz.
Równie dobrze mógłbyś te zdjęcia do forumowej galerii wrzucać. Tongue
Ale w każdym razie powodzenia. Wink


RE: Dziennik Nowego w wielkim świecie zarobku [SUB-SMS] - Postro - 01-11-2016 20:31

Nadal na spamie lecisz czy już coś własnego postawiłeś? Tongue


RE: Dziennik Nowego w wielkim świecie zarobku [SUB-SMS] - sancte - 01-11-2016 20:51

No wybaczcie panowie. Już się poprawiam! Wink
Więc tak, kiedy łudziłem się facebookiem, nic na nim nie zdziałałem. Odpuściłem sobie.


Postawiłem swoją stronę z filmami, fake content oczywiście. Jakaś część leadów pochodzi właśnie z niej, odpowiednio dobrane tagi i cały tekst poszczególnych postów i google szybko wybił mi ją w topkę przy odpowiednich, najczęściej wpisywanych słowach kluczowych.


Drugim moim źródłem (a zarazem najważniejszym) są serwisy z pobieraniem plików.

Żaden spam, żaden facebook.

Pozdrawiam gorąco!


RE: Dziennik Nowego w wielkim świecie zarobku [SUB-SMS] - nicooo - 01-11-2016 20:52

Od setek zaczynasz do tysięcy przechodzisz! Smile powodzenia


RE: Dziennik Nowego w wielkim świecie zarobku [SUB-SMS] - sancte - 01-11-2016 21:00

Od dzisiejszego dnia będę wyznaczał sobie cel na cały miesiąc. Zacznijmy więc z listopadem!

CEL NA LISTOPAD

* 200 / 1000 zł
* Stworzyć i wypromować fanpage o tematyce "gimb"
* Dodać kilkadziesiąt filmów na stronę - powiedzmy 60 filmów. Dwa dziennie. (2/60)



Aktualne i wcześniejsze zarobki lecą na full automacie.




Postaram się wchodzić tutaj co kilka dni i zdawać pełną relację! Pozdrawiam