Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szkoła po gimnazjum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Szkoła po gimnazjum (/Temat-Szkola-po-gimnazjum-129150)

Strony: 1 2


RE: Szkoła po gimnazjum - Tidus - 16-02-2016 22:16

W takim razie może się zmieniły trochę wymagania na egzamin gimnazjalny Wink)

Jestem w 1. klasie liceum i z wynikami ~50% to nikt nawet nie probował się dostać do liceum z wyższymi pozycjami (serio)
Ledwo się dostałem przy 100% z podstawy, 100% z matematyki, 79% z polskiego, bodajże 75% z przyrki i 76% z historii, a do tego doszła średnia ocen z paskiem + dobre oceny:
6 z angielskiego
6 z matematyki
4 z polskiego
4 z geografii
a przy moim profilu tylko te 4 oceny byly brane pod uwage, a do tego miałem dodatkowe punkty za konkursy ogólnopolskie, a na liscie byłem gdzieś na samym końcu (osoba majaca 2pkt mniej się nie dostała)

mimo wszystko uważam, że jezeli chcesz sie nauczyc to nauczysz się wszedzie


RE: Szkoła po gimnazjum - ArTmol - 16-02-2016 22:16

(16-02-2016 22:00)nitram napisał(a):  Jak masz możliwość bierz wojsko albo pochodne straż, albo policja np jeśli Cię to chociaż trochę interesuje. Plusy straży robisz 24 h i masz 48 h wolnego (możesz odpoczywać albo właśnie sobie dorabiać programując czy co tam chcesz) czy jakoś tak podobnie + służby mundurowe emerytura po 25 latach bajka a w zasadzie realnie patrząc jedyne zawody które w naszym kraju teoretycznie mogą doczekać emerytury Big Grin Ja miałem okazję nie skorzystałem mogłem iść do straży teraz trochę żałuję miałbym już8 lat przepracowane i jeszcze tylko 17 lat do emerytury a tak muszę "dupić" do 70 siatki albo i dłużej ;p

jeśli chcesz wyjechać to bierz rodzinę czy tam dziewczynę i uciekaj razem anglia niemcy dania cokolwiek będziesz tam robił będzie ci lepiej niż tutaj Big Grin

Rozumiem z tą emeryturą, ponieważ mój ojciec za 2lata może już na taką iść, ale chce pracować jak najdłużej ze względu na wyższe wynagrodzenie. Jak patrzałem nad wynajęciem mieszkania w Kołobrzegu to za mieszkanie z dobrymi warunkami trzeba średnio liczyć 800-1000zł (czasami się trafi fajna oferta) do tego doliczając opłaty, jedzenie to wychodzi około 1400-1500zł. Przy zarobkach 1800zł jak mam jeszcze kupić jakieś buty, kurtę, bluzkę czy coś? Do tego jakby doszedł samochód to dodatkowe chociaż 150zł miesięcznie na paliwo i koniec pieniędzy. Wiem również, że za granicą nie lecą pieniądze z nieba i jest luksus, żyć nie umierać, ale można spokojnie przetrwać nie martwiąc się o to co włożę jutro do garnka.
Myślałem o tym, aby zaciągnąć ze sobą kuzyna. Ma tyle samo lat co ja tam 3dni różnicy wieku. Tylko, że on będzie się bał na pewno, jeszcze z nim o tym na poważnie nie gadałem. Wiadomo zawsze jakiś dreszczyk jest przed wyjazdem, ale tutaj ogólnie podchodzę na poważnie.


RE: Szkoła po gimnazjum - plove - 17-02-2016 08:53

Dobrze się zastanów co do emigracji, bo na razie masz dużo wujków ale nikt dokładnie nie wyjaśnił Ci z czym to się wiąże.
Większość polaczków właśnie tak myśli: wyjadę za granicę, nachapie się kasy i będę żył jak król. Nikt nie bierze pod uwagę kosztów utrzymania w danym państwie, które idą zazwyczaj w parze z zarobkami. W dodatku chcesz pracować za granicą nie wiedząc jeszcze w jakiej branży, dostaniesz najgorsze stanowisko gdzie obywatel danego państwa nawet na nie nie spojrzy.

Wybredny jesteś, brak zainteresowań, chcesz zarabiać od razu więcej jak 1800 na rękę w dodatku po liceum xD
Moja rada, idź do zawodówki, będziesz miał zawód o ile coś Cię zainteresuje i będziesz miał te 2000-2500 na rękę.


RE: Szkoła po gimnazjum - xOceanFirex - 05-04-2016 17:55

Albo idź na szkołę po której dostaniesz się na dobrą politechnikę.
Językowców dzisiaj nikt nie potrzebuje.


RE: Szkoła po gimnazjum - AikidoPL - 09-04-2016 18:21

Po co ci szkoła? xD Szkoła tylko przeszkadza. I tak więcej nauczysz się w domu Big Grin


RE: Szkoła po gimnazjum - MrDream - 16-05-2016 23:36

Nie chodzić do żadnych szkół! Całe życie przed kompem, a za 10 lat spotkamy się na liście forebsa! Wink