Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafficmonsoon - zamrożone AdPacki? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Trafficmonsoon - zamrożone AdPacki? (/Temat-Trafficmonsoon-zamrozone-AdPacki-129094)

Strony: 1 2


RE: Trafficmonsoon - zamrożone AdPacki? - met - 13-03-2016 21:15

Skąd to znamy? Już nieraz problemy z jakimś procesorem płatniczym kończyły się padnięciem wielu programów. Tu może być podobnie zwłaszcza jak nie odzyskają kasy. Z paypalem bywa różnie wielu to wie.


RE: Trafficmonsoon - zamrożone AdPacki? - dariuszxdd - 14-03-2016 12:29

Tu nie będzie po dobnie, bo paczki i środki zostały odcięte .

od 12 lutego wszystkie zakupy są dzielone na użytkowników, które aktywnie uczestniczą właśnie od 12 lutego.

Tak, jak by restart...

Bufor jest na poziomie ponad 2 mln

A osoby z zamrożonymi paczkami czekają, bo PayPal ma regulamin i jest mała szansa na wcześniejsze odzyskanie.

Czy odda ?
Na 99.9% tak, bo zawsze oddaję.

Wiele Firm miała podobne sytuacje i ludzie na prywatnych kontach.

Polski Portal społecznościowy, jak zaczynał i rozwijał się, to nagle PayPal podciął skrzydła i również zamroził sporą część pieniędzy Firmy.

Plusem Firmy, był fakt, ze mieli oni środki również na innych procesorach ( Kontach Bankowych )
Ale na zwrot od PayPal czekali 180+ dni i musieli nieco zmienić swój rozwój firmy. W przeciwnym wypadku, by najzwyczajniej w świecie ogłosili bankructwo.

Proszę Pamiętać, ze PayPal nie oznacza stabilności Firmy, bo znam takie, które od wielu lat nie używają PayPal i mają się świetnie .

Każdy, kto poważnie podchodzi do Zarabiania Online, powinien mieć co najmniej 3 Procesory Płatnicze z nich korzystać.


RE: Trafficmonsoon - zamrożone AdPacki? - cezar78 - 14-03-2016 22:03

A ja przed wczoraj chciałem wypłacić kasę zarobiona na poleconych tego dnia, wpisałem pin, kliknąłem wypłać i dziwny error wyskoczył - can't withdraw from this ip na białej stronie i zabrało mi kasę z TM a na Payza nic się nie pojawiło, support pisze że jakieś prace maja na serwerze ale coś mi tu śmierdzi. Czyżby upadek nadchodzi ? Admin obiecał że wkrótce kasa pojawi się na PAYZa, ktoś tak miał ?


RE: Trafficmonsoon - zamrożone AdPacki? - todek78 - 14-03-2016 22:18

(14-03-2016 22:03)cezar78 napisał(a):  A ja przed wczoraj chciałem wypłacić kasę zarobiona na poleconych tego dnia, wpisałem pin, kliknąłem wypłać i dziwny error wyskoczył - can't withdraw from this ip na białej stronie i zabrało mi kasę z TM a na Payza nic się nie pojawiło, support pisze że jakieś prace maja na serwerze ale coś mi tu śmierdzi. Czyżby upadek nadchodzi ? Admin obiecał że wkrótce kasa pojawi się na PAYZa, ktoś tak miał ?

Wczoraj po 22 miałem to samo. Napisałem do supportu i po 2 miałem pieniądze na payza. Kilka miesięcy temu miałem podobną sytuację. Te pieniądze są w 'In proces'