Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! (/Temat-Spraw-sobie-dodatkowe-kieszonkowe-pol-godziny-dziennie-128608)

Strony: 1 2 3


Odp: RE: Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - jupp82 - 07-02-2016 16:44

(07-02-2016 16:26)Mikotoke napisał(a):  jeżeli peniasz = nie zarabiaj
jeżeli myslisz = to wymieniasz
albo kombinujesz w inny sposob

Pieknie ujete!


RE: Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - Wojtek574 - 07-02-2016 17:35

A ja mam takie pytanie może głupie ale to nic. Seriale też mogę wrzucać ??


RE: Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - MilanFan - 07-02-2016 17:35

Tak, możesz.


RE: Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - count765 - 07-02-2016 20:17

(07-02-2016 16:43)Been To Hell napisał(a):  
(07-02-2016 15:53)Pasza dla konia napisał(a):  Jak bedziesz chcial rozliczyc sie z urzedem skarbowym to dowiesz sie, dlaczego jest to nielegalne Lol

Urząd skarbowy?Jerk2


Nawet Al Capone przegrał ze skarbówką. Jerk2


RE: Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - kazik0o - 08-02-2016 00:04

jeszcze znajdz najnowsze filmy w dobrej jakosic zeby ludzie chcieli ogladac


RE: Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - TodMean - 08-02-2016 02:01

kazik0o od tego są prywatne torki/warezy Smile
Dzięki za poradnik, chętnie skorzystam, videowood niestety małe zarobki generuje.


RE: Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - rachman - 08-02-2016 03:10

Ciekawa sprawa ale faktycznie dla nie bojących się ryzyka bo takie działania są nielegalne w PL prawie i zresztą nie tylko u nas.

Cytat:pamiętając że mamy 48 godzin na wykonanie punktu szóstego. Po tym czasie na dysku film posiadamy już nielegalnie.

Takie mity to tylko mity niestety. Wystarczy na pierwsze lepsze forum prawne wejść lub poszukać artykułu o prawach autorskich itp. Wiele czasopism ostatnimi czasy zamieszcza takie bo sporo się słyszy o polowaniu firm prawniczych na ludzi którzy świadomie lub nie udostępnili jakiś film i mają problemy z wyspecjalizowanymi agencjami ścigającymi takie osoby na zlecenie (szczególnie niemiaszki byli jakiś czas bardzo aktywni Wink ). Firma której "dajesz" taki film nie ma żadnych praw do niego bo TY ich nie masz i ich nie przekazujesz. Kończy się tak ze firma zwala na Ciebie...

Cytat:...
You acknowledge and agree that you are solely responsible for the content that you upload, store or share with others using the Service (collectively "User Content"), and for the consequences of uploading, storing or sharing any User Content. You agree that you will not use the Service to upload, store, or share User Content that you did not create or that you do not have permission to upload, store, and share. You promise that you have all intellectual property rights (including without limitation copyright and trademark rights), licenses, and permissions that may be needed to upload, store, or share your User Content. By uploading, storing, or sharing any User Content, you promise that doing so does not infringe any intellectual property rights of another person.
...

...że mieli prawo sądzić że masz prawa i je im użyczasz... resztę można sobie dopowiedzieć.
Możecie próbować ale bądźcie świadomi po prostu że kiedyś ktoś może się zdziwić i wyjść na duuuuży minus na tym interesie Wink Podobnych "firm krzaków" było już w sieci.


RE: Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - Been To Hell - 08-02-2016 06:44

(07-02-2016 17:35)Wojtek574 napisał(a):  A ja mam takie pytanie może głupie ale to nic. Seriale też mogę wrzucać ??
możesz, lecz na seiale nie ma takiego ruchu

(08-02-2016 00:04)kazik0o napisał(a):  jeszcze znajdz najnowsze filmy w dobrej jakosic zeby ludzie chcieli ogladac

Nie jest to żadnym problemem, wystarczy odpowiednio się zaopatrzyć oraz posiadać wiedzę.


RE: Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - Denzi93 - 08-02-2016 09:55

Działa ten sposób nadal? Smile


RE: Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - Been To Hell - 08-02-2016 12:43

(08-02-2016 09:55)Denzi93 napisał(a):  Działa ten sposób nadal? Smile

pewnie