Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z subami i premium od MNWS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z subami i premium od MNWS (/Temat-Dziennik-z-subami-i-premium-od-MNWS-128179)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - bartik123pl - 31-01-2016 14:51

Powodzenia w zarabianiu! Będę śledził Big Grin


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - zjadamkredki - 31-01-2016 14:53

Powodzenia Smile


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - Miedziany - 31-01-2016 19:09

Powodzenia Cool


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - paweuq - 31-01-2016 21:05

Witam przede wszystkim chciałbym podziekować za miłe słowa Smile

A teraz podsumowanie miesiąca: Styczeń pracowałem od 14.


[Obrazek: 2dvvghx.jpg]


Ogólnie to zarobiłem 366zł lecz byłem podpięty pod mentora Undecided który odbierał mi prowizje.

Jutro z rana zlecam wypłatę. Muszę zainwestować w grupy, buduję konto matkę więc ze 200 grup przydało by się Big Grin

Dzisiejszy dzień to jakaś tragedia xD Jak do tej pory 1 lead Undecided Ogólnie weekendy u mnie są bardzo słabe nie wiem dlaczego.

Jutro nie spodziewam się jakichś dużych zarobków mam nadzieje ze te 20zł wpadnie Big Grin

Tak więc czołem armio ZC xD



RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - mativip - 31-01-2016 21:56

Powodzenia! Big Grin konto nadal z mentorem?


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - Miedziany - 31-01-2016 22:15

Wbij na gadu zią Big Grin


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - paweuq - 01-02-2016 12:44

@[mativip] Już nie Smile


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - paweuq - 01-02-2016 21:26

Dzień 1


Dziś pierwszy dzień lutego i jak narazie niezła kicha Big Grin Praktycznie wszyskie konta które miałem dostały bana na ileś dni. Ale i tak dobrze bo większość z nich wytrzymała 2 tygodnie(na 11 kont tylko 2 usuneli Big Grin ) Huh aż dziwne. Ale to nie problem bo już od tygodnia może dłuzej 10 kont na mnie czeka Smile . Jest tylko mały problem z grupami których nie mam Undecided . Bo zlecona wypłata jeszcze nie doszła dziś. Więc myślę że pod wieczór serie spamu puszcze.

Czy wy też tak mieliście, że spamując Ninja Blasterem dostajecie bana? Mimo ustawiając na przerwy 60-75? Spamując recznie, nie bylo problemu z banem a i wejscia jakby lepiej wchodziły?

ZAROBKI


[Obrazek: im5atx.png]

Cel dzienny: Nie zrealizowany


Cel do końca lutego: 18/600zł


PLANY NA JUTRO:
  • Dodać do konta matki grupy(kupić) i po dodawać po 10-15 grup na fake konta w zależności ile wykupie grup.
  • Stworzyć 5 fp gimb i promowac je.
  • Puścić serie spamu z kont




RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - paweuq - 03-02-2016 08:03

Dzień 2


Kolejny dzień i znów słabo, czemu? A no dlatego, że grupy które kupiłem są całkowicie wypalone a te co są nie wypalone to mają akceptowanie postów przez admina. Sad Oczywiście nie zwalam winy na nikogo, bo to tylko moja wina Big Grin Jednak sam muszę się wziąść za budowanie własnego imperium grupowego Smile Z tych 100 grup moze z 10 uda mi się wybrać i zostawić.

Cele które dzień wczesniej stawiałem zostaly wykonane jedank teraz promowanie FP, bede musiał odłożyć na później :/ i zając się pozyskiwaniem super aktywnych grupek i bez akceptacji admina Smile


ZAROBKI


[Obrazek: 2u9j0d3.png]

Cel dzienny: Nie zrealizowany


Cel do końca lutego: 36/600zł


PLANY NA DZIŚ:
  • Pozyskać z 10-20 grup
  • Puścić serie spamu z kont




RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - paweuq - 03-02-2016 20:57

Dzień 3



Dziś pusciłem serie spamu, można rzec zbombardowałem kilkanascie grup moimi postami xD Znalazłem kilka fajnych grupek Big Grin Więc cele zostaly wykonane. Ostatnie dwa dni były ponizej celu dzis udało się troszke wiecej Xpokerface wiec idzie zgodnie z planem.
Specjalne podziekowania na użytkownika Miedziany za bezinteresowna pomoc.

ZAROBKI


[Obrazek: 2czf3td.png]

Cel dzienny: Zrealizowano


Cel do końca lutego: 72/600zł


PLANY NA JUTRO:
  • Dodać 1000 rekordów do bazy mojej nowej niszy
  • Zarobić 0,90$ aby dobic do wypłaty na shorte
  • Puścić serie spamu z kont


Słuchajta ziomeczki Cool