Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) (/Temat-Poradnik-Automat-od-5-do-XXX-zl-dziennie-126944)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - dexter2 - 08-01-2016 19:58

Dokładnie też tak mam nie zalicza likeBig Grin


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Criss323 - 08-01-2016 20:04

A długo ten lag może trwać?


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Vasaki - 08-01-2016 20:40

Najlepiej recznie polajkować troche innych tematow, :-)
W tym czasie Smile


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - xKrypi - 08-01-2016 21:00

Po 700+ żetonach poleciała blokada na lajkowanie...


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - skiperrros - 08-01-2016 21:11

"Mozesz kozystac z kilku kont, nie ograniczaj sie Smile
Im bardziej prawdziwe konta tym lepiej.
Ja aktualnie korzystam z 5 kont (3 swoje i 2 znajomych)"

Nie do końca prawda. Przy każdej wypłacie musisz wysłać link z profilem na fb z którego wykonywałeś zadania. OFICJALNIE na jedno konto na tym serwisie możesz tylko jednym kontem faceboook'owym wykonywać zadania.
Adminem jest polak więc wie, że sprytni jesteśmy i sprawdza cały profil szczegółowo wraz z polubieniami jakie wykonywałeś. Owszem przeszłeś 3-4 razy ale za 5 może Cie złapać i ban na IP poleci. I wiecej wypłat (nawet z innego IP,konta) nie zlecisz bo podawałes już mu e-mail do paypala i ma to w bazie danych.

PS. Stwierdzam, że serwis oraz poradnik oczywiście godny polecenia.


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Miluus - 08-01-2016 21:14

Bardzo możliwe, że ban za VPN ale nie miałem innej możliwości zarejestrowania konta. No ale co do tematu to jeżeli dobrze ugramy to w 2/3 dni wypłata wpadnie, a najlepsze jest to, że na drugiej przeglądarce możemy bez przeszkód korzystać z neta Wink


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Vasaki - 08-01-2016 22:03

Ja wysłałem informacje, że uzywam do lajkowania 5 kont i wszystkie są realne oraz w pełni aktywne.

P.s. Dziękuję za aprobatę Smile


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Obamakiller - 08-01-2016 22:26

Ni uzywałem zadnego proxy Big Grin


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Cromiell - 08-01-2016 23:18

Tak w ogóle... Jakiś fix dla tego, że nie zalicza lajków? W sensie twierdzi, że nie polajkowałem. I nie chodzi tutaj o macro tylko ogólnie.


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Vasaki - 09-01-2016 06:16

To juz wina i blokada ze strony serwisu.