Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! (/Temat-Jedyny-taki-rozwoj-serwerow-minecraft-oraz-cs-go-126409)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - Miluus - 03-01-2016 09:37

Jakbyś potrzebował pomocy przy MC, typu pluginy, pomysły na serwer itp to mogę pomóc Wink

Wysłane z mojego PSP5457DUO przy użyciu Tapatalka


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - BartekHelp - 03-01-2016 09:41

Narazie i tak zbyt ostro poleciałem bo zrobiłem 4 ekipy i nie nadążam. Jak będę robił piątą się odezwę Big Grin


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - mpn - 03-01-2016 10:35

Z chęcią wbije na serwer cs;go Big Grin
Wytrwałości bo chyba to jest najważniejsze Wink


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - BartekHelp - 03-01-2016 11:31

Jak zrobię na pewno podam ip, będzie reklama dodatkowa Big Grin


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - ClassAxion - 03-01-2016 11:54

Kupiłeś dwa VPSy czy może serwery dedykowane?

Polecam Ci rzucić okiem na kimsufi, miałem tam taką maszynę:
[Obrazek: bbcbzbN.png]
i była warta swojej ceny. Stał na niej bardzo wymagający serwer który ciągnął po ~12 GB ramu. Działała dłużej niż pół roku bez jakichkolwiek problemów lecz z niej zrezygnowałem bo była mi po prostu zbędna.


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - BartekHelp - 03-01-2016 12:47

@class
Jeszcze nie kupiłem. Zastanawiam się czy brać vpsy 2 standard (jeden na jeden serwer cs + ts+ew. Strona www, drugi na jeden serwer minecraft) czy dwa dedyki 'starter'. Jestem zdecydowany narazie ze chcę mintshosta.


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - Czaq - 03-01-2016 13:31

Pamietam czas jak sam miałem własne serwery CS 1.6 i TeamFortress Lol
Zarobek był przyzwoity bo te 300zł wychodziłem na plus ale pracy też było sporo od forum po serwery i ten cały AMXX ^^
Powodzenia w rozwijaniu własnej sieci Smile


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - BartekHelp - 03-01-2016 13:34

300zl byłoby marzenie Big Grin
Teraz niestety w uj tych serwerów i trudno o gracza. Jak reklamowałes 1,6?
Dzięki Smile


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - BartekHelp - 03-01-2016 20:40

2016-01-03

Cześć wszystkim Big Grin. Wszystko dobrze się zapowiada, kupiłem dzisiaj 2 serwery w mintshost - jeden VPS z windowsem, drugi VPS gaming. Za oba zapłaciłem tyle samo - około 170zł. Kupione na kwartał, mam nadzieje że się sprawdzą. Ogarnąłem także automat do kupna vipow/svipow na CS 1.6 oraz GO, baardzo się z tego cieszę Huh . Teraz muszę ogarnąc tylko do minecrafta.


Co do siłowni - narazie nie chodziłem, jutro zapewnę pójdę. Myślę ze raz na miesiąc dodam jakieś ciężary czy coś, by widzieć jakiś progres.

Tak więc:

Klata - 40kg 8x8
Drążek do klatki - 45kg 4x8
Modlitewnik - 15kg 4x8
Będę dawał tylko parę ćwiczeń aby nie zanudzać.
Cel do wakacji to 60 kg na klatę 8 serii po 8 powtórzeń!


Ps. Z siłownią dopiero zaczynam, nie śmiejcie się z ciężarów at

Cele
- Minecraft serwer 1 - 0/0 /// -170zł
- CS:GO serwer 1 - 0/0 /// -170zł
- Dieta - nie utrzymana
- CM - biceps 34cm



RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - Krechaman - 04-01-2016 01:03

Progres na siłce jest cały czas. Ja dokładałem praktycznie cały czas. Maksymalnie co tydzień po trochu Big Grin Teraz ważę 55kg, super Big Grin Ale planuję wrócić na siłkę jak się ogarnę z kasą.